Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଗିରଫ, ୨୫ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିଲା ମିନିଟ୍ରକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି ରାଜ୍ୟ, କୋରାପୁଟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ମୋହନା: ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ପଛପଟେ ପଡ଼ିଛି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଔଷଧ, ବୈଧତା ଥାଇ ବି ଫୋପାଡିଦେଲେ
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀପଲ, ଧାନ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ସହ ଖାଇଗଲେ ଶହ ଶହ ଧାନ ବିଡା
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି: ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଡକାୟତ, ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ନେଇଗଲେ ଜୀବନ
  • ||

ବୁଧଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ : ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଉପୁଜିପାରେ ସମସ୍ୟା, ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସତର୍କ

27/05/2022 at 2:54 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୭।୦୫: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଅନୁଯାୟୀ ୧୨ଟି ରାଶି ରହିଛି । ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଲେ ରାଶି ଗୁଡିକ ଉପରେ ଭଲ ଓ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ଏବେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ତାଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବୁଧ ଗ୍ରହ ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ଓ ଖରାପ ବିବେଚିତ ହୋଇପାରେ। ବୁଧଙ୍କ ଏହି  ସ୍ଥିତି କେତେକ ରାଶି ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆଣିପାରେ । ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ରାଶି ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ –

ମେଷ ରାଶି – ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧର ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ଏହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଏହା ସହିତ, ମିଛ କହିବା ହେତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି- ବୁଧ ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ରାଶିରେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ । କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଦି ହେବ। ଅନେକ କାମ ସଠିକ୍ କରିବା ବଦଳରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ବଡ ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଭୁଲ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି- ବୁଧର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନବିଚା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅସାବଧାନତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍‌। ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

   Related Posts