ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

କଟକ: ପାଗଳିକୁ ଟେକି ନେଲା ଯୁବକ, ଖୋଜି ଖୋଜି ପୋଲିସ୍ ନୟାନ୍ତ

19/12/2020 at 1:36 PM

କଟକ୧୯/୧୨: ପାଗିଳୀକୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ପୋଲିସ୍ ନୟାନ୍ତ। ପାଗଳି ଜଣଙ୍କ ତିନିଘରିଆ ପାଖରେ ରହୁଥିଲେ। କେହି ପାଗଳିକୁ କେହି ଯୁବକ ଟେକି ନେଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେବା ପରେ ତନାଘନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପୁଲିସ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳକୁ ଖେଦି ପକାଇଥିଲା । ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମ୍ନାନର ପ୍ରଶ୍ନ ହୋଇଥିବାରୁ ପୁଲିସ ତା’ର ସବୁ ବଳ ଖଟାଇ ଦେଇଥିଲା । ମାତ୍ର କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ଏକ ଅପହରଣ ଘଟଣା ନୁହେଁ ବୋଲି ପୁଲିସ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୁଲିସ ନାକେଦମ୍‌ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ଟା । ତିନିଘରିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସିସିଟିଭିରେ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ କି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ପକାଇ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଯାଉଛନ୍ତି । ଏନେଇ ସେ ତୁରନ୍ତ ମଧୁପାଟଣା ଥାନାକୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ରାତି ଅଧରେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କେହି ଟେକି ନେଇଥିବା ଖବର ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଇଥିଲା । ପୁଲିସର ଦୁଇଟି ଟିମ୍‌ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ତନାଘନା କରିଥିଲା। ଯେଉଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ସେଠାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ମିଳିନଥିଲା । ଫଳରେ ପୁଲିସ ତାର ତଦନ୍ତର ପରିସୀମାକୁ ବଢ଼ାଇଥିଲା । କିଛି ସମୟ ଖୋଜାଖୋଜି ପରେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବସିଥିବା ପୁଲିସ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲା ।

ସେମାନଙ୍କୁ ଯାଇ ଅଧିକ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ଦୁହେଁ ମାନସିକ ରୋଗୀ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେହି ପାଗଳ ଜଣକ ସେହି ପାଗଳିକୁ କିଛି ଦୂରରୁ ଟେକି ଟେକି ଏଠିକି ଆଣିଥିବା ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା । ପାଗଳି ଜଣକ ସବୁଦିନ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ବସନ୍ତି । ମାତ୍ର ପାଗଳି ଜଣକ ସେଠାରୁ କିଛି ଦୂରକୁ ପଳାଇଥିଲା । ପାଗଳ ଯୁବକ ତାକୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ପାଇବା ପରେ ସେଠାରୁ ଟେକିଟେକି ନେଇ ନିଜ ବସା ପାଖକୁ ନେଇଆସିଥିଲା । ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ପୁଲିସ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଲାଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ଏଥିପାଇଁ ମଧୁପାଟଣା ପୁଲିସକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନୟାନ୍ତ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଥିଲା ।

   Related Posts