ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କୋର୍ଟରେ ଜଜ୍‌ଙ୍କୁ ଛୁରାମାଡ ଉଦ୍ୟମ, କାବୁ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ICMRର ପରାମର୍ଶ, ସାମାନ୍ୟ ଜ୍ୱର ହେଲେ ଖାଅନି ଆଣ୍ଟିବାୟୋଟିକ୍
  • ||
  • ଶିକ୍ଷକ ନିଯୁକ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଗୃହରେ ହଙ୍ଗାମା, ଗୃହ ମୁଲତବୀ କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଟିମ୍‌ର ରେଡ୍, ୩ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରେ ଚଢାଉ
  • ||

ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀକୁ ଫେରାଇଲା ଚୋର, ଛାଡି ଯାଇଥିବା ଚିଠି ପଢ଼ି ଲୋକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

29/10/2022 at 4:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ବାଲାଘାଟର ଏକ ମନ୍ଦିରରୁ ଅକ୍ଟୋବର ୨୪ରେ ଚୋରି ହୋଇଥିଲା । ଚୋର ଏକ ଜୈନ ମନ୍ଦିରରୁ ଅନେକ ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ଚୋରି କରିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ଜୈନ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି କରିଥିବା ସବୁ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଚୋର ଫେରାଇ ଦେଇଛି । ଏହାସହ ଚୋର ଏକ ଚିଠି ମଧ୍ୟ ଛାଡି ଯାଇଛି । ଚୋରର ଚିଠି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ଭାଇରାଲ । ଚିଠି ସହ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି କରିଥିବା ସୁନା ଏବଂ ରୁପା ଅଳଙ୍କରାକୁ ଫେରାଇ ଦେଇଛି ।

ଚୋରର ଚିଠି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । ଚୋର ନିଜ ଚିଠିରେ ଲେଖିଛି, ‘ମୋ ଦ୍ୱାରା ଯେଉଁ ଭୁଲ ହୋଇଛି ସେଥିପାଇଁ କ୍ଷମା କରନ୍ତୁ । ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ଦ୍ୱାରା ମୋତେ ଅନେକ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚିଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ଫେରାଉଛି’ । ଏହାସହ ଚୋର ଲେଖିଛି, ‘ଯାହାକୁ ଏହି ସାମଗ୍ରୀ ମିଳିବ, ଜୈନ ମନ୍ଦିରରେ ଦେଇଦେବେ’ । ତେବେ ଚୋର ନିଜ ବାବଦରେ କିଛି ଉଲ୍ଲେଖ କରିନାହିଁ । ଚିଠିର ଶେଷରେ ମୁଁ ଏକ ନିରୁଦ୍ଧିଷ୍ଟ ନିବାସୀ ବୋଲି ଚୋର ଲେଖିଛି ।  

ଚୋର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଫେରାଇ ଦେଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ଜୈନ ମନ୍ଦିର ନିକଟ ପଞ୍ଚାୟତ ଭବନ ନିକଟରେ ଚୋରି ସାମଗ୍ରୀ ଛାଡି ଯାଇଥିଲା। ଚୋରର ଏହି ବ୍ୟବହାରରେ ସମସ୍ତେ ଅଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି।  ଅନ୍ୟପଟେ ପୋଲିସ ଏବେବି ଚୋର ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts