ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଏଥର ଭିଡିଓ ଗେମ୍‌ ନୁହେଁ ପରଦାରେ ଦେଖିବେ ସୁପର ମାରିଓ, ରିଲିଜ୍‌ ହେଲା ଫିଲ୍ମର ଟିଜର

9/10/2022 at 8:35 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୧୦: ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ପିଲାଦିନରେ ସୁପର ମାରିଓ ଖେଳ ଖେଳିଥିବେ । ଭିଡିଓ ଗେମ୍ ଖେଳୁଥିବା ପିଲାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରିଓ ଗେମ୍‌ ଥିଲା ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ । ହେଲେ ସମୟ ଅନୁସାରେ ନୂଆ ଗେମ୍‌ ଆସିଲା ଆଉ ଏବଂ ମାରିଓ ଧିରେ ଧିରେ ତା ସ୍ଥାନରେ ହଜିବାକୁ ବସିଲା ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ଆସିଛି ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ମାରିଓକୁ ପୁନର୍ବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ଫେରି ଆସିଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ଗେମ୍‌ ଖେଳିବା ପାଇଁ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମାଧ୍ୟମରେ । ଦି ସୁପର ମାରିଓ ବ୍ରୋସ ମୁଭିର ଟିଜର ନିକଟରେ ରିଲିଜ ହୋଇଛି।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଟିଜର ବହୁତ ଉଚ୍ଚ ସ୍ୱର ଅଟେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ସେହି ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତିକୁ ମନେ ପକାଇବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବ । ୟୁନିଭର୍ସାଲ୍ ପିକ୍ଚର୍ସ ଇଣ୍ଡିଆର ଅଫିସିଆଲ୍ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏହି ଟିଜର ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଟିଜର ଭିଡିଓ ଶେଷରେ ତୁମେ ମାରିଓର ଝଲକ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବ । କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ନାମ ମାରିଓ ବ୍ରଦର୍ସ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଭାଇ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫିଲ୍ମରେ ରହିବେ। ତେବେ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ନାହିଁ । ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜ୍ ଡେଟ୍‌ର ଟିଜରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟରେ ଏହି ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ। ଆରୋନ ହୋର୍ଭାଥ ଏବଂ ମାଇକେଲ ଜେଲେନିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ସୁପର ମାରିଓ ବ୍ରୋସ’ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଆଶା ରହିବ କାରଣ ଏହି ଖେଳ ସହିତ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କର ପିଲାଦିନର ସ୍ମୃତି ରହିଛି ।

   Related Posts