ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଛାତ୍ରୀ ହେଲେ ଗର୍ଭବତୀ; ପ୍ରେମ ପାଠ ପଢ଼ାଇ ବନ୍ଧାହେଲେ ଟ୍ୟୁସନ ସାର୍‌

27/05/2022 at 8:48 PM

ଦାହୋଦ ୨୭/୦୫ : ଗୁଜୁରାଟର ଜାଲୋଦରୁ ଏକ ଚମକାଇ ଦେବା ଭଳି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେଠାରେ ଜଣେ ୧୭ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକା ତାଙ୍କ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକ ଦ୍ୱାରା ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତର ପରିଚୟ ନୈନେଶ ଦାମୋର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ସମ୍ପୃକ୍ତା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ କରିବାର ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଉଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଟ୍ୟୁସନ ଶିକ୍ଷକକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ‘ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ’ର ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ନୈନେଶଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ କୋଚିଙ୍ଗ ସେଣ୍ଟରରେ ପଢ଼ୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ନାବଳିକାକୁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଡାକ୍ତର ନାବାଳିକାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପରେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଥିଲା। ପରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ବୁଧବାର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ।  

ନାବାଳିକାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ୧୪ ଦିନ ସେ ଶୌଚାଳୟ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ତାର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ। ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାକୁ ଧମକାଇ ଥିଲା ଯେ ଯଦି ସେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ନରଖିବେ ତାହେଲେ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସେ ଭାଇରାଲ କରିଦେବେ। ପରେ ଏହି ଧମକ ଦେଇ ସେ ବାରମ୍ୱାର ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲା।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣଙ୍କ ତାର କୋଚିଙ୍ଗ୍‌ ସେଣ୍ଟରରେ ଏପରି ଅପରାଧ ଘଟାଇଥିଲା। ପୋଲିସ ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ଼ ଓ ପୋକ୍ସୋ ଆଇନ ଅଧୀନରେ ମାମାଲା ରୁଜୁ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।  

   Related Posts