oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଭଞ୍ଜବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ବାଘ ! ଭୟଭୀତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, ବନ ବିଭାଗର ପାଟ୍ରୋଲିଂ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉଗ୍ରରୂପ ରୂପ ନେଲା ପାରିବାରିକ କଳହ, ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ
  • ||
  • ୫ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ସାର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୧୪ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୨୬ରୁ ୨୯ ଯାଏ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚିବ
  • ||

ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ମିଥୁନ, ତୁଳା, କୁମ୍ଭ ସମେତ ଏହି ରାଶିରେ ରହିବ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ବିଶେଷ କୃପା

30/07/2021 at 4:36 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୩୦/୦୭ : ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ କରିଥାନ୍ତି। ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ସବୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଥାଏ। ଯେଉଁମାନେ ଭକ୍ତିର ସହ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ସେମାନେ କେବେ ବି ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ଶ୍ରାବଣ ମାସ କିଛି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଲାଭଦାୟକ । ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟୋଦୟ ହେଉଛି ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ସେମାନଙ୍କର ସବୁ କାମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ। ଜାଣନ୍ତୁ କୁଁ ରାଶି ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ରହିଛି …

ମିଥୁନ – ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଶୁଭ ଅଟେ। ମିଥୁନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଏହି ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୃପା ରହିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ପାରିବାରିକ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ।

କର୍କଟ – ଶ୍ରାବଣ ମାସ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ pain ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ସହ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପରିବାର ଓ ଜୀବନସାଥୀର ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା – ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ତୁଳା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପା ରହିବ। ଏହି ମାସରେ ଭାଗ୍ୟ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ ଦେବ। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ। ଧନ ଲାଭର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି। ଆର୍ଥିକ ନିବେଶ ପାଇଁ ଭଲ ମୌକା ରହିଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ – ଶ୍ରାବଣ ମାସ କୁମ୍ଭ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ମୌକା ନେଇ ଆସିଛି। ଭୋଲେନାଥଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଉତ୍ତମ। ମାନସମ୍ମାନ, ଯଶ ଓ ଲାଭରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

ମୀନ – ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶ୍ରାବଣ ମାସ ସୌଭାଗ୍ୟ ସୂଚକ। ଏହି ମାସରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ। ଧନ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମନ ବଳାଇବେ।

   Related Posts