ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ଧମାଲ କରୁଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଦି ଲିଜେଣ୍ଡ ଅଫ ମୌଲା ଜଟ୍‌’, ଭାଙ୍ଗିଲା ରେକର୍ଡ

20/10/2022 at 9:13 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୦।୧୦: ପାକିସ୍ତାନୀ ଅଭିନେତା ଫୱାଦ ଖାନ ଏବଂ ମାହିରା ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦି ଲିଜେଣ୍ଡ ଅଫ ମୌଲା ଜଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ରେକର୍ଡ କରୁଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ୍‌ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବିଲାଲ ଇଶାରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ୧୯୯୭ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୌଲା ଜାଟ୍‌ର ରିମେକ୍ ଅଟେ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାକିସ୍ତାନ ବାହାରେ ୫୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଛି। ୨୫ ଦଶନ୍ଧିରେ ୫୦୦ ପରଦାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ମୌଲା ଜଟ ବିଶ୍ୱ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ସବୁଠୁ ବଡ ୱିକେଣ୍ଡ ଓପନର୍ ପାକିସ୍ତାନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାଲିକାରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି ।  ଫୱାଦ ଖାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଓପନିଂ ସପ୍ତାହରେ ୫୧କୋଟି ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି। ଏହା ସହିତ ଏହି ପାକିସ୍ତାନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଇତିହାସ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ଉଦଘାଟନୀ ସପ୍ତାହରେ ୫୦ କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିବା ପ୍ରଥମ ପାକିସ୍ତାନୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରିଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ଶେଷରେ କେତେ ରୋଜଗାର କରିଛି …

ପାକିସ୍ତାନରେ: ୧୧.୩ କୋଟି ଟଙ୍କା

ଇଂଲଣ୍ଡରେ: ୭.୭୬ କୋଟି ଟଙ୍କା

ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରରେ: ୬.୩୪ କୋଟି ଟଙ୍କା

ଦୁବାଇରେ: ୧୧.୨୬ କୋଟି ଟଙ୍କା

ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟରେ ଖରାପ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ଫୱାଦ ଖାନଙ୍କ ଏହି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭାରତର ଗୋଟିଏ ପରଦାରେ ରିଲିଜ ହୋଇନାହିଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ନିଶ୍ଚୟ ଆସିବ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଆଡେ ଦେଖିବେ? ଭାରତରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାର କେବଳ ଗୋଟିଏ ଉପାୟ ଅଛି । ତାହା ହେଉଛି OTT, ଏହାକୁ କେବଳ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ପ୍ରାଇମ, ଆମାଜନ ପରି ଅନେକ ଓଟିଟୋ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ।

   Related Posts