‘ଦ କେରଳ ଷ୍ଟୋରୀ’କୁ ନେଇ ଭୟଙ୍କର ହିଂସା, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଜଣେ ମୃତ

Published By : Prameya-News7 Bureau | May 17, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୦୫: ଅଦା ଶର୍ମା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ କେରଳ ଷ୍ଟୋରୀ।  ମେ’ ୫ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା ​​। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିରୋଧରେ ବହୁ ବିବାଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ।ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ଘଟଣା ବାହାରକୁ ଆସୁଛି। ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅକୋଲାରେ କେରଳ ଷ୍ଟୋରୀ ହିଂସା ଘଟାଇଛି। ଏହି ହିଂସା ଏତେ ଭୟଙ୍କର ହୋଇଛି ଯେ ଏଥିରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏହା ସହିତ ଅନେକ ଗାଡି ପୋଡ଼ି ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ ସମେତ ୯ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।  ଏହି ମାମଲାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବାବେଳେ ପୋଲିସ ପ୍ରାୟ ୨୬ ଜଣଙ୍କୁ  ଅଟକ ରଖିଛି। ଧାରା ୧୪୪ ସହିତ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେବା ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ୧୩ ମେ’ର  । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କେରଳ ଷ୍ଟୋରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ଅରବାଜ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅପମାନଜନକ ତଥା ଧମକପୂର୍ଣ୍ଣ ବାର୍ତ୍ତା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଅରବାଜ ଏବଂ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତି ଏତେ ବଢିଗଲା ଯେ ଦୁହେଁ ଗୋଷ୍ଠୀ ଗଠନ କରି ମାଡ ଗୋଳ କରିବାକୁ ଗଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷକ ତାରନ ଆଦର୍ଶ ତାଙ୍କ ରିପୋର୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କେରଳ କାହାଣୀ ଏକ ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ମୋଟ କଲେକସନ୍‌ ୧୪୭.୦୪ କୋଟି ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ୧୫୦ କୋଟିର ଅତିକ୍ରମ କରିବ ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.