ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ କଲେ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ! ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

27/06/2022 at 5:17 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ: ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ନାମରେ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ବାବଦକୁ ଆସୁଥିବା  ଟଙ୍କା ଆତ୍ମସାତ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଛି ।  ଏହାର ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବିରେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଘେରିଛନ୍ତି କଳାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମବାସୀ । ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ  ଅର୍ଥ ଆତ୍ମସାତ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ,ଗତ କୋଭିଡ ସମୟରେ ସ୍କୁଲ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ବାବଦକୁ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଟଙ୍କା ଅନୁଦାନ ଦିଆଯାଇଥିଲା   ଯାହାକି ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ଙ୍କୁ ବାଣ୍ଟି ଦେବା କଥା । କିନ୍ତୁ ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ସଦର ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ କଳାଙ୍ଗ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟ ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ  ସ୍କୁଲ ପରିଚାଳନା କମିଟି ସହାୟତାରେ ପିଲାଙ୍କ ଏହି ଟଙ୍କାରୁ ବାଟମାରଣା କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଉଠିଛି ।

ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ କଳାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୋଗ ଉଠାଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆଦି ବସିଛନ୍ତି । ଏପରିକି କଳାଙ୍ଗ ଗ୍ରାମବାସୀ ଆଜି ଉଭୟ ମହିଳା ପୁରୁଷ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷ୍ୟାଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଲୟ ଗେରୁ କରି ଧାରଣାରେ ବସିଥିଲେ ।  ଏ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ସ୍ମାରକ ପତ୍ର  ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

   Related Posts