scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଓସ୍କାର ବିଜେତା ଦି ଏଲିଫାଣ୍ଟ ୱିସ୍ପର ମେକର୍ସକୁ ଦେଲେ ଧୋକ୍କା ? ବୋମନ-ବେଲି ପଠାଇଲେ ୨ କୋଟିର ନୋଟିସ୍‌

7/08/2023 at 2:45 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୭।୦୮: ୨୦୨୩ ବର୍ଷ ଦେଶ ପାଇଁ ଏକ ଐତିହାସିକ ବର୍ଷ ଥିଲା। ଏହି ବର୍ଷ ଯାହା ଘଟିଛି ଯାହା ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ଚଳିତ ବର୍ଷ ଭାରତ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ ଦୁଇଟି ଓସ୍କାର ପାଇଛି। କାର୍ତ୍ତିକି ଗୋନସାଲଭସଙ୍କ ସର୍ଟ ଫିଲ୍ମ ଦି ଏଲିଫାଣ୍ଟ ୱିସ୍ପର ପ୍ରଥମ ଓସ୍କାରକୁ ଭାରତ ଆଣିଥିଲା ​​। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରିଅଲ ହିରୋ ହେଉଛନ୍ତି ବୋମନ ଏବଂ ବେଲି। ଓସ୍କାର ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଲାଗୁଛି ଯେ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ବୋମନ ଏବଂ ବେଲି ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ କାର୍ତ୍ତିକୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ଜାରି କରି ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ବୋମନ ଏବଂ ବେଲିଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ସେମାନେ ଓସ୍କାର ବିଜେତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କାର୍ତ୍ତିକୀ ଗୋନସାଲଭଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇନଗତ ନୋଟିସ ଜାରି କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଏକ ସ୍ଥାୟୀ ଘର, ସୁବିଧା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବୋମନ ଏବଂ ବେଲିଙ୍କୁ ଜଣାଶୁଣା ବୋଲି ଦାବି କରୁଥିବା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ତଥା ଓକିଲ ପରବିନ ରାଜ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କ ମାମଲା ପକ୍ଷ ରଖିଛନ୍ତି।

ପରବିନ୍ ପିଟିଆଇ ସହିତ ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ପଶୁମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେଉଥିବା ବୋମନ ଏବଂ ବେଲି, ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ କାର୍ତ୍ତିକୀଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି ।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବା ସମୟରେ କାର୍ତ୍ତିକୀ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା କରିବେ ଏବଂ ବେଲିଙ୍କ ନାତୁଣୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଫିଲ୍ମ ଦ୍ୱାରା ମିଳିଥିବା ଲାଭର ଏକ ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି। ପରବିନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି ବୋମନ ଏବଂ ବେଲି ଆଶା ରଖିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ନାହିଁ।

   Related Posts