scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଚାକିରି ହୋଇ ଯାଇଛି ମିଠା ନିଅ, ମୁହଁ ମିଠା କରୁ କରୁ କଳାକନା ବୁଲାଇଲେ ଦମ୍ପତ୍ତି, ଲୁଟି ନେଲେ କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା

2/03/2021 at 7:48 PM

ମାଲକାନଗିରି  ୦୨।୦୩:  ସୀମାବର୍ତ୍ତୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ପଶି ଆନ୍ଧ୍ର ଚଳାଇଛି ଦାଦାଗିରି। ଆଉ ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ଲୁଟିଲେ ଭଡା ରହିଥିବା ଜଣେ ଆନ୍ଧ୍ର ବାସିନ୍ଦା ।  ନିଶାଯୁକ୍ତ ମିଠା ଖୁଆଇ କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି  ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ଦମ୍ପତି । ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ମାଲକାନଗିରି ସହରରେ।

ଚାକିରି ହେଇ ଯାଇଛି ମିଠା ନିଅ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଖୁସିରେ ମୁହଁ ମିଠା କରୁକରୁ ପଡ଼ୋଶୀ ଘରେ କଳାକନା ବୁଲେଇଦେଲେ। କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା ଲୁଟିନେଲେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ମାଲକାନଗିରି ସହରରେ । ଡି.ଏନ.କେ ବଜାରରେ ଥିବା ପ୍ରସାଦ ଜୁଏଲାର୍ସର ମାଲିକ ସୁବାସ ରାଜାରାମ ପାଟିଲ ଗତ ରାତିରେ ନିଜ ଦୋକାନ ବନ୍ଦକରି ସମସ୍ତ ସୁନା ଗହଣାକୁ ଘରେ ଆଣି ରଖିଥିଲେ । ହେଲେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଗୁଣ୍ଟୁର ଜିଲ୍ଲାର ଦମ୍ପତି ଜଗଦୀଶ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ରାତିରେ ସୁବାସଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ମିଠା ବାଣ୍ଟିଥିଲେ।  ମିଠା ଖାଇବା ପରେ ପୂରା ପରିବାର ଅଚେତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ସମୟରେ ଜଗଦିଶ ଓ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଗ୍ୟାସ କଟର ସହାୟତାରେ ଘରର ଝରକା ଓ ଆଲମିରା କାଟି ସେଥିରୁ କୋଟିଏରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା ନେଇ ପଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ମାଲକାନଗିରି ଆଦର୍ଶ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ସିସି ଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

   Related Posts