ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ORHDC ଦୁର୍ନୀତି ମାମଲା, IAS ବିନୋଦ କୁମାରଙ୍କ ସହ ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଲେ ସ୍ପେଶାଲ୍‌ ଜଜ୍‌
  • ||
  • ଫିରୋଜାବାଦରେ ଛାତିଥରା ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜିଅନ୍ତା ଜଳିଗଲେ ପରିବାରର ୬ଜଣ
  • ||
  • କୁହୁଡ଼ି ନେଲା ଜୀବନ; ରାସ୍ତା ଦେଖାନଯିବାରୁ ବସ୍‌କୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୬ ଜୀବନ
  • ||
  • ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଅବିନାଶ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ, ସୁପ୍ରିମ ଅଟୋ ମୋବାଇଲ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ହେଲେ ଅବିନାଶ
  • ||

ସାଇକେଲ ଚଲାଉଥିବା ବେଳେ କୁନି ଝିଅ ଉପରେ ମାଡ଼ିଗଲା କାର୍, ଆଉ ତା’ ପରେ…

23/10/2022 at 9:03 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କୁହାଯାଏ ଯାହାକୁ ରଖିବେ ଅନନ୍ତ, କି କରିପାରେ ବଳବନ୍ତ। ଅର୍ଥାତ୍ ଯାହାଙ୍କୁ ଭଗବାନ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ତାଙ୍କର କେହିବି କିଛି କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଉ ଏହି ଉକ୍ତି ଏଠାରେ ସତ ହୋଇଛି। ଅନେକ ସମୟରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେତେବେଳେ ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ହେଉ କିମ୍ବା ଗାଡ଼ିଚାଳକଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ଯୋଗୁଁ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥାଏ। ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ କୁନି ଝିଅ ସହ କିଛି ଏପରି ଘଟୁଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ବାସ ହେବନାହିଁ।

ଭିଡିଓକୁ ଆଇପିଏସ ଦୀପାଂଶୁ କାବ୍ରା ଟ୍ବିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରୁଥିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲା ଘର ସାମ୍ନାରେ ଗଳିରାସ୍ତାରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଛି। ଆଉ ସେତିକିବେଳେ ଗଳିର ଅନ୍ୟପଟରୁ ଏକ କାର ମାଡ଼ିଆସୁଛି। ଆଉ ଦେଖୁଦେଖୁ ସେହି କାରଟି ପିଲା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ିଯାଉଛି। ପିଲାଟି କାର୍ ତଳେ ଚାପି ହୋଇଯାଉଛି। ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଗିବ ଯେ ଝିଅଟି ହୁଏତ ଆଉ ବଞ୍ଚିନପାରେ।

କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ଯେ କାର୍ ପିଲାଟି ଉପରେ ଚଢ଼ିଲା ପରେ ବି ପିଲାଟି ଉଠି ଛିଡ଼ା ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି ଆଇପିଏସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯାହାକୁ ଭଗବାନ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ କେହିବି ମାରିପାରିବେ ନାହିଁ। ତେବେ ଯାହାବି ହେଉ ଅଭିଭାବକ ଏବଂ ଗାଡ଼ିଚାଳକଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ଫଳରେ ପିଲାଟିର ପାଇଁ ଘାତକ ହୋଇପାରିଥାନ୍ତା।

   Related Posts