ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଫେରାର୍ ଇନସ୍‌ପେକ୍ଟର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସିଂହ ଚୌହାନଙ୍କ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ଖାରଜ କଲେ ହାଇକୋର୍ଟ, କରିଥିଲେ ଏପରି ଅପରାଧ

4/11/2019 at 5:04 PM

ଗାଜିଆବାଦ୪/୧୧: ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖରେ ଲିଙ୍କ ରୋଡ଼ ଥାନାର ଏସଏଚଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ କରିଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସଥିଲା। ଏ ନେଇ ଏସଏଚଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ସିଂହ ଚୌହାନ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଛଅଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା। ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ଥିବା କର୍ମଚାରୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ।  

ଏନେଇ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଆଗୁଆ ଜାମିନ  (Anticipatory bail) ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ଉଚ୍ଚ ନ୍ୟାୟଳୟ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି। ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହଡ଼ପ ଘଟଣାରେ ସଂପୃକ୍ତ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଛଅ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ  ସାମିଲ ଥିଲେ। ଏ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ହାଇକୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଛନ୍ତି।

ଘଟଣା ଅନୁସାରେ ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୫ ତାରିଖରେ ମହିଳା ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଓ ଅନ୍ୟ ୬ ଜଣ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଭିତରେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଭାଗବାଣ୍ଟ କରି ନେଇଥିଲେ। ଏ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଗାଜିଆବାଦ ଏସ୍‌ପି ଶ୍ଲୋକ କୁମାର ଯାଞ୍ଚ କରି ଅଭିଯକ୍ତ କର୍ମଚାରୀ ଓ ମହିଳା ଅଧିକାରୀକୁ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ  ହେବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ କୁଆଡ଼େ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଗାଜିଆବାଦ ପୋଲିସକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସନ୍ଧାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ମିଳି ନାହିଁ।ଏହାପୂର୍ବରୁ ମେରଠ୍‌ କୋର୍ଟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଗୁଆ ଜାମିନ ପାଇଁ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କର ଆଗୁଆ ଜାମିନ ଆବେଦନକୁ ମେରଠ୍ କୋର୍ଟ ଖାରଜ କରିଥିଲେ।

   Related Posts