AKK 2023
MONGINIS 728X90
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
MONGINIS 728X90
Showcase2022
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଲବାଣୀ: ଗୋଛାପଡା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, କ୍ୱିଣ୍ଟାଲରୁ ଅଧିକ ଗଂଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ, ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଜେଇଇ (ମେନ୍‌) ସେସନ-୧ ରେଜଲ୍ଟ, ଓ୍ୱେବସାଇଟ୍‌ରେ ଦେଖିପାରିବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃୟାରୀରେ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା, ଜଳବାୟୁ ଶୁଷ୍କ ଥିବାରୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଲାଗୁଛି ନିଆଁ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନରେ ରିଲିଜ ହେବା “ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମି ମିନିଷ୍ଟର”, ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ

15/01/2019 at 7:21 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୫/୧ : ଭାରତର ପୂର୍ବତ୍ତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଫିଲ୍ମ ଦ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟାଲ ପ୍ରାଇମି ମିନିଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହେବ ପାକିସ୍ତାନରେ | ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅନୁପମ ଖେରଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ପାକିସ୍ତାନ ସବୁଜ ପତାକା ଦେଖାଇଛି | ଆଜି ଫିଲ୍ମର ଅଳ୍ପ କେତେ ସିନ କାଟି ପାକିସ୍ତାନର କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରଦାନ କରିଛି | ଆସନ୍ତା ୧୮ ତାରିଖରେ ଫିଲ୍ମ ପାକିସ୍ତାନରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ | ସିବିଏଫସି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡେନିଏଲ ଗିଲାନି ଏନେନି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏହା ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ପାକିସ୍ତାନରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ନେଇ ଫିଲ୍ମର ଉପସ୍ଥାପକ ଜୟନ୍ତିଲାଲ ଗଡା ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ଭାରତର ରାଜନୀତି ଉପରେ ଆଧାରିତ ରାଜନୈତିକ ଫିଲ୍ମକୁ ପାକିସ୍ତାନ ସବୁଜ ପତାକା ଦେଖିଥିବା ନେଇ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ନିଜେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ | ସେ ଜଣେ ଦକ୍ଷ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ଥିଲେ | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କର ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜୟନ୍ତୀଲାଲ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ବିଜୟ ରତ୍ନାକର | ମନମୋହନ ସିଂଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅନୁପମ ଖେର | ସଞ୍ଜୟ ବାରୁଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ ଖାନ୍ନା | ଫିଲ ରିଲିଜ ହେଲା ଦିନ ପାଖାପାଖି ୪ କୋଟି ଆୟ କରିଥିଲା | ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା | 

   Related Posts