ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

‘Thank God’ରେ ବଦଳିଲା ଅଜୟଙ୍କ ନାମ, ଫିଲ୍ମରେ କରାଗଲା ୩ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ

22/10/2022 at 8:24 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୨।୧୦: ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥାଙ୍କ ଗଡ୍‌ ‘ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିବାଦ ଲାଗି ରହିଥିଲା। ଟ୍ରେଲର ବାହାରିବା ପରଠାରୁ ହିନ୍ଦୁ ସଂଗଠନ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ବଏକଟ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା। ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ନିର୍ମାତା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତ ଏବଂ ଯମରାଜଙ୍କ ନାମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ନିର୍ମାତା ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଫିଲ୍ମ ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ରେ ଆହୁରି ୩ଟି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅଜୟଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ନାମ CG ହେବ ଏବଂ ଯମରାଜଙ୍କ ନାମ YD ହେବ। ଅନ୍ୟ ୩ ଟି ସଂଶୋଧନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଏକ ଦୃଶ୍ୟରେ, ଏକ ମଦ ବ୍ରାଣ୍ଡର ଲୋଗୋ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉଛି ମନ୍ଦିରର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଭିନ୍ନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦେଖାଇବେ। ତୃତୀୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନରେ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହାର ଅବଧି ବଢାଯାଇଛି। ଯାହାଦ୍ୱାରା ଦର୍ଶକମାନେ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପରଦାରେ ପଢିପାରିବେ । ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏହା CBFC ରୁ U / A ସାର୍ଟିଫିକେଟ୍ ମିଳିଛି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ ରକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂ ପ୍ରମୁଖ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ପ୍ରଥମ ଟିଜର ପରେ ୟୁଜର୍ସମାନେ ଚିତ୍ରଗୁପ୍ତଙ୍କ ନାମ ଉପରେ ଆପତ୍ତି କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଟ୍ରେଲର ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ବିବାଦ ବଢିଯାଇଥିଲା। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମକୁ ସେନ୍ସର ବୋର୍ଡକୁ ପଠାଇଥିଲେ । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ‘ଥାଙ୍କ ଗଡ୍‌’ ରିଲିଜ୍ ରୋକିବାକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟରେ ଏକ ଆବେଦନ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ତୁରନ୍ତ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି କରିବାକୁ କୋର୍ଟ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହି ମାମଲାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଶୁଣାଣି ନଭେମ୍ବର ୨୧ରେ ହେବ। କହିବାକୁ ଗଲେ ୨୫ ଅକ୍ଟୋବରରେ ‘ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ’ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

   Related Posts