vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେନିସକୁ ଅଲବିଦା କହିଥାନ୍ତେ ରାଫେଲ ନାଦାଲ ! କିନ୍ତୁ…
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଖସିଲା ‘ଲିଙ୍ଗରାଜ’, ବସ୍‌ରେ ଥିଲେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଯାତ୍ରୀ…
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜୁଲାଇ ୫ରେ ମାଟ୍ରିକ୍‌ ରେଜଲ୍ଟ ! ସୋମବାର ହୋଇପାରେ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକାରିଣୀ ବୈଠକ, ଶେଷଦିନରେ ନେତାଙ୍କୁ ଗୁରୁମନ୍ତ୍ର ଦେବେ ମୋଦୀ
  • ||
  • ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ କହ୍ନେୟାଲାଲ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀ, ବଖାଣିଲେ ଛାତିଥରା କାହାଣୀ
  • ||
  • ମୌସୁମୀକୁ ସକ୍ରିୟ କରିବ ଲଘୁଚାପ : ରବିବାର ଓ ସୋମବାର ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||

ଟଳିନାହିଁ ବିପଦ ! ଟାର୍ଗେଟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳ: ରାଜଧାନୀରେ ଏବେ ବି ଲୁଚିଛନ୍ତି ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ

25/08/2020 at 1:14 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୮ : ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀ ଓ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ବିପଦ ଟଳିନାହିଁ | ରାଜଧାନୀ ଓ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ଆଇଏସଆଇଏସର ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଲୁଚିଛନ୍ତି | ଦିଲ୍ଲୀ ସ୍ପେଶାଲ ସେଲ ଅନୁଯାୟୀ, ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଆଇଏସଆଇଏସ ଆତଙ୍କ ଅବୁ ୟୁସୁଫ ଠାରୁ ମିଳିଥିବା ଇନ୍ପୁଟରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ୟୁସୁଫ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିଥାନ୍ତେ | କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ୟୁସୁଫ ଧରା ପଡିଥିଲା | ୟୁସୁଫ ଧରା ପଡିବା ପରେ ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଦୁଇ ଆତଙ୍କବାଦୀ କୁଆଡେ ଗଲେ, କେଉଁଠି ଲୁଚିଛନ୍ତି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣାପଡିନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ଆଲର୍ଟ ଜାରି କରାଯାଇଛି |

ୟୁସୁଫକୁ ପଚରାଉଚୁରାରୁ ଏତିକି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ଏଥର ଟାର୍ଗେଟ ଥିଲା ଦିଲ୍ଲୀ | ଆତଙ୍କବାଦୀ ଦିଲ୍ଲୀର ଜନଗହଳିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିସ୍ଫୋରଣ କରିବାକୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କେଉଁ କେଉଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ଷଡଯନ୍ତ୍ର ହୋଇଥିଲା ତାହା ସେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜାଣିନଥିବା କହିଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଆତଙ୍କୀ ୟୁସୁଫର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି | ସେହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପାଖରେ ଦିଲ୍ଲୀର ପୁରା ପ୍ଲାନ ରହିଛି |

ଆତଙ୍କବାଦୀ ଏବେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ଫୋନକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଯାଏଁ ବ୍ୟବହାର କରୁନାହାନ୍ତି | ତା ପାଖରେ ୧୦ଟି ମୋବାଇଲ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଏହିସବୁ ମୋବାଇଲ ଜରିଆରେ ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଓ ବିଦେଶ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରୁଥିଲା | ଦିଲ୍ଲୀ ତିହାଡ଼ ଜେଲ ସହ ମଧ୍ୟ ତାର ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ମାସେ ପୂର୍ବରୁ ଜେଲରେ ବନ୍ଦୀ ଥିବା ଜଣେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିବା ସେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅବୁ ୟୁସୁଫର ପତ୍ନୀ ଯାଞ୍ଚରେ ସହଯୋଗ କରୁଛି | ୟୁସୁଫ ଆତଙ୍କବାଦୀ ହୋଇଥିବା ପତ୍ନୀ ଓ ୟୁସୁଫର ଭାଇ ଜାଣିଥିଲେ | ସ୍ପେଶାଲ ସେଲ ୟୁସୁଫର ପତ୍ନୀକୁ ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ କରିବାକୁ ବିଚାର କରୁଛି | ସରକାରୀ ସାକ୍ଷୀ ହେଲେ ୟୁସୁଫର ପତ୍ନୀକୁ ଗିରଫ କରାଯିବ ନାହିଁ | ୟୁସୁଫ ଗିରଫ ହେବା ପରେ ତା ଭାଇ ଓ ଶଳା ଫେରାର ଅଛନ୍ତି |

   Related Posts