Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବ ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ ।। ଭୁବନେଶ୍ୱର ଆପୋଲୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ୍ୟୁ ।। ରବିବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ବ୍ରଜରାଜନଗର ଗାନ୍ଧିଛକ ନିକଟରେ ହୋଇଥିଲା ଗୁଳିମାଡ।। ଏସଆଇଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ନବ ଦାସ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

କେନ୍ଦୁଝରରେ ଟ୍ରଲରକୁ ପଛରୁ ପିଟିଲା ଟେମ୍ପୋ : ୨ ମୃତ ,ଜଣେ ଗୁରୁତର

20/01/2019 at 11:55 AM

କେନ୍ଦୁଝର ୨୦/୧: କେନ୍ଦୁଝରରେ ଟ୍ରଲରକୁ ପଛରୁ  ଦୃତଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଏକ ଟେମ୍ପୋ ପିଟିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିବାବେଳେ ଜଣେ  ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି। ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ମୃତକ ହେଲେ ଧତିକା ଗାଁର ଜଗୁନ ମହାକୁଡ଼ ଓ ଟେମ୍ପୋ ଡ୍ରାଇଭର ମିଥୁନ ନାୟକ । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଜଗୁନ ବୋଲାଇପଦା ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଯୋଡ଼ା ଥାନାର ବାସୁଦେବ ପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଟ୍ରଲରକୁ ପଛ ପଟୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଅଟୋ ଧକା ଦେଇ ଥିଲା। ଫଳରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମିଥୁନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଜଗୁନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ସୋଇଥିଲା। ଜଗୁନଙ୍କର ସ୍ତ୍ରୀ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟରେ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

   Related Posts