Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ସାଉଥ ଅଭିନେତା ସୁଧୀର ବର୍ମାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ଛାୟା

25/01/2023 at 9:17 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୫।୦୧: ସାଉଥ ଅଭିନେତା ସୁଧୀର ବର୍ମା । ୨୩ ଜାନୁଆରୀ ଅର୍ଥାତ୍‌ ସୋସବାର ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ବିଶାଖାପାଟନମ ସ୍ଥିତ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏହି ଖବରକୁ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଭେଙ୍କି କୁଦୁମୁଲା ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ବେଳେବେଳେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ହସ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଲୁଚାଇଥାଏ … ତୁମେ ଏହା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ … ତୁମର ଆତ୍ମା ​କୁ ଶାନ୍ତି ମିଳୁ। ଏହି ଖବର ଯୋଗୁଁ ଦକ୍ଷିଣ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଦୁଃଖର ଲହରୀ ଖେଳିଯାଇଛି ।

ତାଙ୍କ କୋ ଆକ୍ଟର ସୁଧାକର କୋମାକୁଲା ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ସୁଧୀର! ଏପରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମକୁ ଜାଣିକି ଏବଂ ତୁମ ସହିତ କାମ କରିବା ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା ଭାଇ । ତୁମେ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହଁ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିବ କରିପାରୁ ନାହିଁ “। ସୁଧୀରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ସାଉଥ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଲୋକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି। ସେ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ଏକ ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ, ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ।

କହିବାକୁ ଗଲେ ୨୦୧୩ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସୁଧୀରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଥିଲା ‘ସ୍ୱାମୀ ରା ରା’ । ଏହା ପରେ ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ୨୦୧୬ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘କୁଡନାପୁ ବୋମ୍ମା’ରୁ ପରିଚୟ ପାଇଥିଲେ।

   Related Posts