AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଗିରଫର କେଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବେଲ୍ ପାଇଲେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଟି ରାଜା ସିଂହ

23/08/2022 at 8:47 PM

ହାଇଦ୍ରାବାଦ: ଗିରଫର କେଇଁ ଘଣ୍ଟା ପରେ ବେଲ ପାଇଲେ ତେଲେଙ୍ଗାନା ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଟି ରାଜା ସିଂହ। କୋର୍ଟ ରିମାଣ୍ଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରି ତାଙ୍କୁ ବେଲ୍ ଅନୁମୋଦନ କରିଛନ୍ତି। ଗିରଫ ବେଳେ ସିଆର୍‌ପିସିର ଧାରା ୪୧ର ପାଳନ କରାଯାଇ ନଥିବାରୁ ଟି ରାଜା ସିଂହଙ୍କୁ ବେଲ୍ ଦିଆଯାଇଛି। ପ୍ରଫେଟ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ଉପରେ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ଦେଇ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲା ଟି ରାଜା। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଥାନାରେ ମାମଲା ହୋଇଥିଲା।  ତେବେ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ଜେଲ୍‌ରୁ ଛଡ଼ାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଣି କରି ତେଲେଙ୍ଗାନା ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଟି ରାଜାଙ୍କୁ ୧୪ ଦିନ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଅନ୍ୟପଟେ ବିଜେପି ଟି ରାଜାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବହିଷ୍କୃତ କରିସାରିଛି। ଏବଂ କାହିଂକି ତାଙ୍କୁ ଦଳୁ ବହିସ୍କାର କରାଯିବ ନାହିଁ ସେ ନେଇ ଉତ୍ତର ମାଗିଛି।

ସୋମବାର ବିଜେପି ବିଧାୟକ ଷ୍ଟାଣ୍ଡଅପ୍‌ କମେଡିଆନ୍ ମୁନୱର ଫାରୁକୀଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିବା ସହ ପ୍ରଫେଟ୍ ମହମ୍ମଦଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସିର କିଛି ଧାରାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା

ଆଇପିସି ଧାରା ୧୫୩ଏ(ବିଭିନ୍ନ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତା ସୃଷ୍ଟି କରିବା।). ୨୯୫(ଧର୍ମକୁ ଅପମାନ କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଉପାସନା ସ୍ଥଳକୁ ଅପବିତ୍ର କରିବା) ଏବଂ ୫୦୫(ଲୋକଙ୍କୁ ଭ୍ରମିତ କରିବା) ଲଗାଯାଇଥିଲା।   

   Related Posts