AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମୁମ୍ୱାଇ: ଗୁଲମର୍ଗ ସ୍କିଂ ରିସର୍ଟରେ ହିମସ୍ଖଳନ, ଫସିଲେ ଅନେକ ବିଦେଶୀ ଟୁରିଷ୍ଟ
  • ||
  • ନବ ଦାସ ହତ୍ୟା ମାମଲା, ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ୍‌ ଜେ.ପି ଦାସ କରିବେ ତଦନ୍ତର ତଦାରଖ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶା ଆସୁଛନ୍ତି ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ଟ୍ୱିନସିଟିର ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ
  • ||
  • ବଜେଟ୍: ସୁନା-ରୁପା, ସିଗାରେଟ୍ ମହଙ୍ଗା, ଶସ୍ତା ହେଲା ଟିଭି ଉପକରଣ ଓ ସାଇକେଲ୍, ଖେଳନା
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ବଜେଟ୍‌ ଫୋକସ୍; ୨୦୪୭ ସୁଦ୍ଧା ଦୂର ହେବ ଏମିନିଆ, ଗ୍ରୀନ୍ ହାଇଡ୍ରୋଜେନ୍ ମିଶନ ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ: ରାସ୍ତାରେ ଓଲଟିପଡ଼ିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ଅଟୋ, ୯ ଆହତ
  • ||

ପାଟଣାରେ ମା ଏବଂ ପତ୍ନୀ କରିଥିଲେ ଅପେକ୍ଷା; କିନ୍ତୁ ଗୟାରୁ ଅଚାନକ ଗାୟବ ହୋଇଗଲେ ତେଜପ୍ରତାପ

6/11/2018 at 2:05 PM

ପାଟଣା ୬/୧୧ : ଆରଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ ଯାଦବଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଯାଦବ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ନିଜ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ମୁଡ଼ରେ ନାହାନ୍ତି | ସେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହିଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସଫାସଫା କହିସାରିଛନ୍ତି |  ତେଜ ପ୍ରତାପ ବାପାଙ୍କୁ ରାଂଚିରେ ଦେଖା କରି ଫେରିବାବେଳେ ଦେଖା ଗୟାରେ ରହିଯାଇଥିଲେଥିଲେ | ଗୟାରୁ ସେ ଗତାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାଟଣା ଫେରିବା କଥା |ପାଟଣାରେ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ବର୍ଯ୍ୟା ଓ ମା ରାବଡି ଦେବୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ।  କିନ୍ତୁ ତେଜ ପ୍ରତାପ ଗୟା ହୋଟେଲରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କୁ ଚକମା ଦେଇ ଅଚାନକ ବୃନ୍ଦାବନ ପଳେଇଯାଇଥିଲେ | ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ କୁମାର ସର୍ଵଜୀତ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲେ | ସେ ଆସିବା ପରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଯେତେବେଳେ ହୋଟେଲ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ରୁମରେ ନଥିଲେ | ସଂଗେ ସାଙ୍ଗ ସମସ୍ତ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଗୟାରୁ ପାଟଣା ଅଭିମୁଖେ ଯାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ପରିବାରର ୩ଜଣ ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ନିଜ ଡ୍ରାଇଭର ସହିତ ତେଜ ପ୍ରତାପ ବୃନ୍ଦାବନ ପଳେଇଥିଲେ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ତେଜ ପ୍ରତାପ ଗତ ରବିବାର ଦିନ ଲାଲୁଙ୍କୁ ଜେଲରେ ଦେଖା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଫେରିବା ବାଟରେ ଅଚାନକ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସେ ଗୟାରେ ରହିଯାଇଥିଲେ | ତେବେ ସେଠାରୁ ସେ ହଠାତ ଗାୟବ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ।| ତେବେ ପରିବାରଲୋକେ ତେଜ ପ୍ରତାପଙ୍କୁ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ନଦେବାକୁ ବୁଝାସୁଝା କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ଜିଦରେ ଅଟଳ ଅଛନ୍ତି | ଗତକାଲି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତେଜ ପ୍ରତାପ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାର  ଥିଲା ବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଗୟାରୁ ସିଧା ବୃନ୍ଦାବନ କାହିଁକି ପଳେଇଲେ ତାହା ଜଣାପଡୁନାହିଁ |

ରାଞ୍ଚିରେ ଲାଲୁଙ୍କୁ ଦେଖା କରିକି ଆସିବା ପରେ ତେଜ ପ୍ରତାପ କହିଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କ ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି | କେହି ବି ତାଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନାହାନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ନହେଉ | କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜେ ହିଁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି | ଆଉ ତାଙ୍କର ଏହି ନିଷ୍ପତିରେ ଘରଲୋକ ସହଯୋଗ ନକଲେ ସେ ଏକା ଲଢ଼ିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି | ବଦନାମ ଡରରେ ଛାଡପତ୍ର ନହେଉ ବୋଲି ପରିବାର ଲୋକ ଚାହିଁବା ସହ ଏଥିରୁ ଓହରିବା ଲାଗି ବୁଝେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି |ତେଜପ୍ରତାପ କହିଛନ୍ତି, “ପରିବାର ପାଇଁ କଣ ମୁଁ ମରିଯିବି ନା ଫାଶି ଲଗେଇଦେବି” | ରାଜନୈତିକ ଭବିଷ୍ୟତ ନେଇ ସେ ବିଲକୁଲ ଚିନ୍ତିତ ନୁହନ୍ତି ଆଉ ସେ ଶାନ୍ତିରେ ବଂଚିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts