vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ମା କାମ କରିବାକୁ ଯିବାପରେ ନାବାଳିକା ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା ସାବତ ବାପା

2/12/2018 at 5:19 PM

ମଗରଲୋଡ଼ ୨/୧୨ : ଛତିଶଗଡ଼ର ମଗରଲୋଡ଼ ଥାନା ଅଂଚଳରୁ ଆସିଛି ନରକୀୟ ଘଟଣା | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ସାବତ ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପ୍ରତିଦିନ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ଶେଷରେ ନାବାଳିକା ବିରକ୍ତ ହୋଇ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ଏହାପରେ ଶନିବାର ଦିନ ନିକଟସ୍ଥ ଥାନାରେ ଯାଇ ଏଫଆଇଆର ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି |
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଗରଲୋଡ଼ରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ୩ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ମହିଳାଙ୍କର ସେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ୧୩ ବର୍ଷର ଝିଅ ଥିଲା | ବିବାହ ପରେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ଆସିଥିଲେ | ତେବେ ଏହି କିଛି ଦିନ ହେଲା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସାବତ ବାପା ଡରେଇ ଧମକେଇ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିବା ନାବାଳିକା ପୋଲିସକୁ କହିଥିଲେ | ମା କାମ କରିବାକୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ ପ୍ରତିଦିନ ସାବତ ବାପା ଝିଅକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରୁଥିଲା | ପୀଡିତା ଡରି ଯାଇ ଚୁପ ରହୁଥିଲେ | ସାବତ ବାପାର ଅମାନୁଷିକ କାମ ବିଷୟରେ କାହାକୁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ସାହସ କରୁନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଅସହ୍ୟ ହୋଇ ଶେଷରେ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଥିଲେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କୁ ସାହସ ଦେବାରୁ ସେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ଛାନଭିନ କରିଥିଲା | ପୋକସୋ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ରବିବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସାବତ ବାପାକୁ ଗିରଫ କରିଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ ଧାରା ୩୭୬ ଏବଂ ୫୦୬ ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଛି | ନାବାଳିକାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ମଇନା କରାଯାଇଛି | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଆଗକୁ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

   Related Posts