ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁରରେ ପୁଣି ରାଗିଂ ଅଭିଯୋଗ, ଘରୋଇ ସ୍କୁଲରେ ଜୁନିୟରଙ୍କୁ ପିଟିଲେ ସିନିୟର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଗୁମର ଖୋଲିଛି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ, ଇଡି ହାତରେ ଲାଗିଛି ବିସ୍ଫୋରକ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି: କଇଥଖୋଲା ବଜାରରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଦୋକାନ
  • ||

ଭାଇଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ନାବାଳିକା, ଘରଲୋକେ ରାଜି ନହେବାରୁ ଉଭୟ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

26/12/2019 at 10:15 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬।୧୨: ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ନାବାଳିକା । ଉଭୟ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ପରିବାରଲୋକ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିବାରୁ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନର କୋଟାରେ ରହୁଥିଲେ । ସେଠାରେ ରହି ସେ ଇଂଜିନିୟରିଂ ପଢିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନାବାଳିକାଙ୍କର ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦାଙ୍କ ପୁଅ ଥିଲେ । ଉଭୟ ସଂପର୍କରେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରତିମାସରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସୁଥିଲେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ । ଫଳରେ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେମାନେ ଘରଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଘରଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର ନକରିବାରୁ ଉଭୟ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘର ଛାତରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ହୁକ୍ ରେ ଝୁଲିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଯେଉଁ ଘରେ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ସେହି ଘରୁ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ଜବତ ହୋଇଛି । ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ, ‘ଆମେ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛୁ କାହିଁକି ନା ଆମ ପରିବାରଲୋକ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ ପାଇଁ ସ୍ବିକୃତୀ ଦେଉନାହାନ୍ତି । ସେମାନେ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଆମର ଚିନ୍ତା କରୁଛୁ । ଏଥିପାଇଁ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛୁ।’ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ଉଭୟଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା ।

   Related Posts