scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଭାଇଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ନାବାଳିକା, ଘରଲୋକେ ରାଜି ନହେବାରୁ ଉଭୟ କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

26/12/2019 at 10:15 AM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୬।୧୨: ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ନାବାଳିକା । ଉଭୟ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ । ପରିବାରଲୋକ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରେମକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିବାରୁ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେଇଛନ୍ତି । ଦିଲ୍ଲୀରେ ଏଭଳି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ରାଜସ୍ଥାନର କୋଟାରେ ରହୁଥିଲେ । ସେଠାରେ ରହି ସେ ଇଂଜିନିୟରିଂ ପଢିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରୁଥିଲେ । ନାବାଳିକା ଜଣଙ୍କ ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନାବାଳିକାଙ୍କର ସଂପର୍କୀୟ ଦାଦାଙ୍କ ପୁଅ ଥିଲେ । ଉଭୟ ସଂପର୍କରେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଥିଲେ । ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚାହୁଥିଲେ । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପ୍ରତିମାସରେ ଦିଲ୍ଲୀ ଆସୁଥିଲେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ । ଫଳରେ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲେ । ଉଭୟ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ସେମାନେ ଘରଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଘରଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କକୁ ସ୍ବୀକାର ନକରିବାରୁ ଉଭୟ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପଙ୍ଖାରେ ଝୁଲୁଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ଘର ଛାତରେ ଲାଗିଥିବା ଏକ ହୁକ୍ ରେ ଝୁଲିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଯେଉଁ ଘରେ ଉଭୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ସେହି ଘରୁ ଏକ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ଜବତ ହୋଇଛି । ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ଲେଖାଥିଲା ଯେ, ‘ଆମେ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛୁ କାହିଁକି ନା ଆମ ପରିବାରଲୋକ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ ପାଇଁ ସ୍ବିକୃତୀ ଦେଉନାହାନ୍ତି । ସେମାନେ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଆମର ଚିନ୍ତା କରୁଛୁ । ଏଥିପାଇଁ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉଛୁ।’ ସୁଇସାଇଡ୍ ନୋଟ୍ ରେ ଉଭୟଙ୍କ ଦସ୍ତଖତ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲା ।

   Related Posts