ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ତାତିରେ ସିଝୁଛି କାଶୀ, ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ ବେଳେ ଗଲାଣି ୨ ଜୀବନ

14/06/2022 at 9:17 AM

ବାରାଣସୀ,୧୪/୦୬: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ବାରାଣସୀରେ ପ୍ରବଳ ଗରମ ଅନୁଭୂତ ହେଉଛି । ଫଳରେ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଗ୍ନି ପରୀକ୍ଷା ଭଳି ହୋଇଛି । ଆକାଶରୁ ଅଗ୍ନିବର୍ଷା ହେବା ସହ ମନ୍ଦିର କରିଡର୍‌ ତତଲା ତାୱା ପାଲଟିଛି । ଏହାଯୋଗୁ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ କରିଡର୍‌ରେ ଦୁଇଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଦୁଇଜଣ ଭକ୍ତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେଣି । ଅନେକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଗତ ରବିବାର ଭୀଷଣ ଗରମ ଯୋଗୁ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ବେଲଗାମ୍‌ ନିବାସୀ ୫୭ ବର୍ଷୀୟା ଆଶା ଦେବୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ । ଏହାର ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅର୍ଥାତ୍‌ ଶନିବାର ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶର ୭୫ ବର୍ଷୀୟ ଅଲ୍ଲାପର୍ତ୍ତୀ ଚନ୍ଦ୍ରବୋଷଙ୍କର ମଧ୍ୟ ସମାନ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ପାନିହାଟିସ୍ଥିତ ଇସ୍କନ ମନ୍ଦିରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ଦଣ୍ଡ ମହୋତ୍ସବରେ ଅସହ୍ୟ ଗୁଳୁଗୁଳି ଓ ତାତି ଯୋଗୁ ୫ ଜଣ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିଲେ । ୫୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ।

   Related Posts