Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

‘ଆକାଶ ଆମ ପାଖରେ ଚାକିରୀ କରିନଥିଲେ, ସ୍କାଏକିଙ୍ଗ୍ ଭେଣ୍ଡର ନୁହେଁ’ – ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଭାବେ ଜଣାଇଲେ ଟାଟା ମୋଟର୍ସ

5/12/2020 at 4:51 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫।୧୨: ଆଇଏଫଏସ  ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ ଏବଂ ପୁଅ ଆକାଶ ପାଠକଙ୍କୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ପରେ ଝାରପଡା ଜେଲ୍ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ତେବେ ଆକାଶ ପାଠକ ଟାଟା ମୋଟର୍ସର କର୍ମଚାରୀ ବୋଲି କହୁଥିବା ବେଳେ ଟାଟା ମୋଟର୍ସ କିନ୍ତୁ ତାହାକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛି । ଏ ନେଇ ଖାରବେଳନଗର ଥାନାରେ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖିଛି ଟାଟା ମୋଟର୍ସ । ଟାଟା ମୋଟର୍ସରେ ଆକାଶ କୌଣସି ପଦରେ ନାହାନ୍ତି । ସ୍କାଏ କିଙ୍ଗ୍ ଟ୍ରାଭେଲ୍ସ ଟାଟା ମୋର୍ଟସର ଭେଣ୍ଡର ନୁହେଁ ବୋଲି ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ ଓ ଆକାଶ ପାଠକଙ୍କ ରିମାଣ୍ଡ ସରିବା ପରେ ଉଭୟଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା । ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇ ଭିଜିଲାନ୍ସ ଖୋଳତାଡ କରୁଥିବା ବେଳେ ଶନିବାର ରିମାଣ୍ଡର ୩ୟ ଦିନ ଜେରା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କର ମେଡିକାଲ ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ମେଡିକାଲରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଥିଲେ ଆକାଶ ପାଠକ । ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ତାଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଥିବା କହିଥିଲେ ଆକାଶ । ବାହାରକୁ ଆସିଲେ ସବୁ କହିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ଆକାଶ ପାଠକ । ଟାଟ ମୋଟର୍ସରେ ଚାକିରୀ କରିଥିବା କଥା ସତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସବୁ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ଭାବେ କରାଯାଇଥିବା ଆକାଶ କହିଥିଲେ ।

   Related Posts