AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା: ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜଟଣୀ କନ୍ତିଆରେ ଫୁଟିଲା ବୋମା, ବ୍ୟବସାୟୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଖୋଲୁଛି ଗୋପାଳ ଗୁମର, ୪ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଚାଲିଛି ମାରାଥନ ଜେରା
  • ||
  • ପାରାଦ୍ୱୀପ: ବାଇକ୍‌ ଓ କାର୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଆହତ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ: ଥରୁଛି ଶିମିଳିପାଳ, ଉପର ବାର୍‌ହା କାମୁଡ଼ାରେ ତାପମାତ୍ରା ସର୍ବନିମ୍ନ ୪ଡିଗ୍ରୀ
  • ||

ରାଗ ବ୍ରହ୍ମ ଚଣ୍ଡାଳ; କଳହ ନେଇ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣିଲା ସ୍ବାମୀ

12/02/2020 at 11:24 AM

ରାୟଗଡା ୧୨।୦୨: ସ୍ବାମୀର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ଚାଲିଗଲା ସ୍ତ୍ରୀର ଜୀବନ । ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା କଡିଙ୍ଗଗୁଡା ଗାଁରେ ଘଟିଛି ଏପରି ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ସ୍ତ୍ରୀ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ବାମୀର ଟାଙ୍ଗିଆର ଚୋଟରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକ ବାନାଇ ଜାକାକା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ହତ୍ୟା ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଥାନାରେ ଆତ୍ମସମର୍ପଣ ରଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀ ସତାନା ଜାକାକା ।

କଡିଙ୍ଗଗୁଡା ଗାଁରେ ସ୍ବାମୀ ସତାନା ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ବାନାଇ ନିଜର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ଧରି ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାରିବାରିକ କଳହ ଦେଖାଦେଇଥିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଳହ ହୋଇଥିଲା । ରାତିରେ ଦୁଇଜଣ ଖାଇବା ପରେ ଶୋଇପଡିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ହୋଇଥିବା ଝଗଡାର ନିଆଁ ରାତିସାରା ସ୍ବାମୀ ମନରେ ଜଳୁଥିଲା । ସ୍ତ୍ରୀ ଶୋଇଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଘରେ ଥିବା ଟାଙ୍ଗିଆ ନେଇ ବାରମ୍ବାର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ସ୍ବାମୀର ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତ ବାହାରିଥିଲା ।

ତେବେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ୭କିମି ଚାଲି ଚାଲି ରାୟଗଡା  ଥାନାରେ ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଖବର ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବାନାଇଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା । ଟାଙ୍ଗିଆ ଚୋଟରେ ପ୍ରବଳ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିବାରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମେଡିକାଲରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ ମୃତଦେହକୁ ଜବତ କରି ଶବ ବ୍ୟବେଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି ।  

   Related Posts