vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

୪ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ମିଶି କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲା ପ୍ରେମିକ, ହାଇଓ୍ବେରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ

11/09/2021 at 9:38 PM

ଚେନ୍ନାଇ ୧୧/୦୯: ଦେଶରେ ବଢ଼ୁଛି ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା । ମୁମ୍ବାଇରେ ନିର୍ଭୟା ମାମଲାର ପୁନରାବୃତ୍ତି ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ତାମିଲନାଡୁରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ନେଇ ଖବର ମିଳିଛି। ତାମିଲନାଡୁରେ ୨୦ ବର୍ଷୀୟା ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ନିଜ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଅନ୍ୟ ୪ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି । ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ଥାନରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ନେଇଯାଉଥିବା ବେଳେ ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଇଜ୍ଜତ ଲୁଟିଛନ୍ତି ରାକ୍ଷସ । ଏହି ଘଟଣା କାଞ୍ଚିପୁରମର ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ପୀଡ଼ିତା ଗୋଟିଏ ମୋବାଇଲ ଦୋକାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି । ସେଠାରେ ଗୁନାସିଲନ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରତି ଦିନ ଉଭୟ ସାକ୍ଷାତ କରୁଥିବା ବେଳେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଜରିଆରେ ସମାନେ କଥା ହେଉଥିଲେ । କିଛି ଦିନ ପରେ ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ଏକ ବନ୍ଧୁକୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଥିଲେ । ସେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କୌଣସି ଏକ ଘରୋଇ ସଂସ୍ଥାରେ ଚାକିରୀ କରାଇଦେବ ବୋଲି ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଇଥିଲା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୮ରେ ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ କାରରେ କାଞ୍ଚିପୁରମର ଏକ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା। ରାସ୍ତାରେ କୋଲ୍ଡଡ୍ରିଙ୍କରେ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ପିଆଇ ଦେଇଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ଯୁବତୀ ବେହୋସ୍‌ ହୋଇଯାଇଥଲେ। ଗୁନାସିଲନ ନିଜର ଅନ୍ୟ ୪ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଡାକିଥିଲା । ସେଠାରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ଗୁନାସିଲନ ଯୁବତୀଙ୍କୁ କାରରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ହୋସ ଆସିବା ପରେ ପୀଡ଼ିତା କାରରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଗୋଡ଼ ଦ୍ବାରା କାର ଡୁରକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ।

କାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଏହି ପ୍ରୟାସକୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦେଖିପାରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଲୋକେ କାର ପାଖକୁ ଆସିବାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ-ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ହାଇଓ୍ବେରେ ଫିଙ୍ଗି ଦେଇ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ। ସେପଟେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୯ରେ ୪ ଏବଂ ୧୦ ତାରିଖରେ ପଞ୍ଚମ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

   Related Posts