scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

କ’ଣ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତମନ୍ନା-ବିଜୟ ? ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ- ମୋର ବିଶ୍ଵାସ ଅଛି, ହେଲେ…

1/09/2023 at 8:48 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୦୯: ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ। ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ତଥା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚରେ ଅଛନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ତମନ୍ନା ଏବଂ ଅଭିନେତା ବିଜୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ନିକଟରେ ଏଭଳି ଖବର ଭାଇରାଲ ହେଉଥିଲା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିଜୟଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ରିପୋର୍ଟ ଗୁଡିକରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ନୀରବତା ଭାଙ୍ଗି ସମସ୍ତଉ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲେ।

ନିକଟରେ ତମନ୍ନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର କହିଛନ୍ତି, ସେ ବିବାହରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଦିନେ କରିବେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାମକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ (ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ) ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ପର୍ସନାଲ ଲାଇଫ୍‌ରେ ଯେଉଁ ଭଳି ଆଟେନସନ୍‌ ମିଳୁଛି । ସେଥିରେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଫରକ୍‌ ପଡେ ନାହିଁ ।  

तमन्ना ने विजय वर्मा के साथ रिश्ते की अफवाहों पर चुप्पी तोड़ी, कहा 'उन्हें  स्पष्ट करना जरूरी नहीं है' - इंडिया टुडे

ତମନ୍ନା ଭାଟିଆ (ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ସମାପ୍ତ କଲାବେଳେ କହିଲା – ଯେତେବେଳେ ବି କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ କଥା ଆସେ, ତା’ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ କେବଳ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଆଡକୁ ଥାଏ…! ତମନ୍ନା ଭାଟିଆଙ୍କ ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ  ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ବୁରାରୀ ମାମଲା ଉପରେ ଆଧାରିତ ଆଖରୀ ସଚ୍‌ ଧାରାବାହିକରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

   Related Posts