ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ରାକ୍ଷସ ଓ ପିଶାଚଙ୍କଠାରୁ ଆହୁରି କୁତ୍ସିତ ତାଲିବାନୀ, ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ମୃତଦେହ ସହ କରୁଛନ୍ତି ସେକ୍ସ

23/08/2021 at 4:11 PM

କାବୁଲ, ୨୩|୦୮:  ରାକ୍ଷସ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି ତାଲିବାନ ଆତଙ୍କବାଦୀ । ରକ୍ତର ହୋଲି ଖେଳୁଛନ୍ତି । ମନଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ନେଉଛନ୍ତି । ନୀରିହଙ୍କୁ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ଗୁଳି କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସାଙ୍ଘାତିକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ତାଲିବାନୀମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ମୃତଦେହ ଶହ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ଆଫଗାନ୍ ମହିଳା ଏହ ଜାତୀୟ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଇ ଏହା କହିଛନ୍ତି ।

ମୁସ୍କାନ ନାମକ ଜଣେ ଆଫଗାନୀ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ କାମ କରନ୍ତି । ସେ କାବୁଲରେ ନିୟୋଜିତ ଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଲିବାନ ଭୟରେ ଦେଶ ଛାଡିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ ଏବେ ଭାରତ ଆସି ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଲିବାନୀମାନେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ନେଉଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସେମାନେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ ମଧ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି । ପ୍ରତି ପରିବାରର ଜଣଙ୍କୁ ସେମାନେ ଉଠାଉ ନେଉଛନ୍ତି । ଏପରିକି ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି । ମହିଳା ଜୀବିତା ନା ମୃତ ସେନେଇ ରାକ୍ଷାସମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଫରକ ପଡେ ନାହିଁ । ଯାହା ବାବଦରେ କଳ୍ପନା କରିବା ବି ଅସମ୍ଭବ ।

ତାଲିବାନର ବର୍ବରତା ବାବଦରେ ମୁସ୍କାନଙ୍କ କହିବା କଥା ହେଲା, ଯେଉଁ ମହିଳାମାନେ ପୋଲିସ ଓ ସେନାରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବେଶୀ ବିପଦ ରହିଛି । ପରିବାର ଉପରେ ବି ବିପଦ ରହିଥାଏ । ୨୦୧୮ରେ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସହଯୋଗୀ ମହିଳାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ତାଲିବାନୀମାନେ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଦାଦାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଗୁଳି ମାରିଦେଇଥିଲେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts