ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ମାଂସ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲା ସ୍ୱିଫ୍ଟ କାର, ଦୋକାନରେ ଥିଲେ ଗ୍ରାହାକଙ୍କ ସହ ମାଲିକ…

3/10/2021 at 9:21 PM

ଢେଙ୍କାନାଳ, ୦୩/୧୦: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ଭୁବନ ବାଜିରାଉତ ସେତୁ ନିଳକଣ୍ଠପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି । ମାଂସ ଦୋକାନ ଉପରେ ଏକ ମାରୁତି ସ୍ବିଫ୍ଟ କାର ଚଢ଼ି ଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଆଜି ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ମାରୁତି ସ୍ବିଫ୍ଟ ଯୋଗେ ଡ୍ରାଇଭର ସ୍ବାଧିନ ବର୍ମା (୪୨) ଢେଙ୍କାନାଳରୁ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଯିଜପୁର ଜିଲ୍ଲାକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ତେବେ ନିଳକଣ୍ଠପୁର ଛକ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ ମାଂସ ଦୋକାନରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଚଢିଯାଇଛି । ମାଂସ ଦୋକାନରେ ମାଲିକ, କଟାଳି ଓ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ । ଏଥିରେ ସେମାନେ ଗୁରତର ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି ।

ଗୁରୁତରମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଆରତ ବନ୍ଧୁ ବେହେରା (୫୧) ଢେଙ୍କାନାଳ ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଛି । ଆରତ ବନ୍ଧୁ ଗନ୍ଦିଆ ବ୍ଲକର ମନ୍ଦାର ଦେଉଳ ସାହିର । ମୋଟ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ଗୁରୁତର ଥିବା ବେଳେ ତିନି ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ଗୁରୁତରମାନେ ହେଲେ ମାଂସ କଟାଳି କାବୁଲା ମଳିକ, ବିଭୁ ପାତ୍ର, କାହ୍ନୁ ମଳିକ, ଆରତ ବନ୍ଧୁ ବେହେରା, ସ୍ବାଧିନ ବର୍ମା । ତେବେ ଆହତ ତିନି ଜଣଙ୍କ ନାମ, ଠିକଣା ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭୁବନ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଗାଡିକୁ ଜବତ କରିବା ସହିତ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts