oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟବ୍ୟାଙ୍କର ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ, ଗୁରୁତର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା, ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେଲା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପୂଜକ, ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ: ତଓ୍ୱାଙ୍ଗରେ ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍, ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ସିସିଟିଭିରୁ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଚିହ୍ନିଲା ପୋଲିସ, କିନ୍ତୁ ପାଉନି ଟେର୍‌…

6/10/2020 at 3:16 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୦୬।୧୦: ଭୁବନେଶ୍ୱର ମିଠା ଦୋକାନୀଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣା । ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ସାମିଲ ଥିବା ସମସ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିସାରିଛି ପୋଲିସ। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି ପୋଲସି । କିନ୍ତୁ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ସହର ପାର ହୋଇଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ଯାହାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ୍‌ର ଗୋଟିଏ  ଟିମ୍‌ ସହର ବାହାରକୁ ଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ସେପଟେ ଶ୍ରୀଲିଙ୍ଗରାଜ ଥାନା ପୁଲିସ କେସ୍‌ ନମ୍ବର ୧୮୯ରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୁଲିସ ୩୦୨, ୧୨୦(ବି) ଓ ୩୪ ଆଇପିସି ଦଫା ଲଗାଇ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଚଲାଇଛି । ଜିମ୍ବୁନାଥଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମିନତି ଗତକାଲି ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ । ଏଥିରେ ସେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ, ସାମନ୍ତରାପୁର ଛକରେ ଥିବା ମିଠା ଦୋକାନୀ ବଳରାମ ବେହେରାଙ୍କ ପରିବାର ସହ ତାଙ୍କର ପୂର୍ବରୁ ବିବାଦ ଥିଲା। ତାଙ୍କ ପୁଅ ଦିଲ୍ଲୀପ ଓ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟ ମିଶି ପୂର୍ବରୁ ଏକାଧିକ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ନେଇ ମିନତି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଗତକାଲି ରାତିରେ ପୁଲିସ୍‌ ଦିଲ୍ଲୀପ ବେହେରାଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଆଣିଥିଲା । ଶିଶୁପାଳଗଡ଼ରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ ବାଇକ୍‌ଟି ପୁଲିସକୁ ମିଳିଛି । ସିସି କ୍ୟାମେରା ଫୁଟେଜରେ ୨ ହତ୍ୟାକାରୀ ଏହି ବାଇକ୍‌ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟାରେ ବ୍ୟବହୃତ କାତି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମିଳିନାହିଁ ।

ହତ୍ୟାକାରୀମାନେ ଏହାକୁ କେଉଁଠି ଲୁଚାଇ ଦେଇଥିବା ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ସେପଟେ ପୁଲିସ୍‌ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ମିଠା ବେପାରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିବାଦକୁ ନେଇ ଜମ୍ବୁଙ୍କ ଉପରେ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ପୁଅ ରାଜା ଅଧିକ ପ୍ରତିଶୋଧ ପରାୟଣ ହୋଇଯାଇଥିଲା । ରାଜା ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଜମ୍ବୁଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ମିଠା ଫିଙ୍ଗାଫୋପଡା କରିଥିଲା । ସେ ହିଁ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଭିଆଇଥିବା ପୁଲିସ ସନ୍ଦେହ କରୁଛି । ରାଜା ଶିଶୁପାଳଗଡସ୍ଥିତ ଘରେ ନଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଖାଲି ହାତରେ ଫେରିଛି । ତାଙ୍କୁ ଧରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି ।

   Related Posts