Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ସ୍ୱରା ଭାସ୍କରଙ୍କୁ କାହିଁକି ମିଳୁନଥିଲା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ? ଅଭିନେତ୍ରୀ କହିଲେ, ମୋତେ ଭୟ କରୁଥିଲେ ଲୋକେ

13/09/2022 at 10:23 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୩/୦୯: ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଏକ ଜଣାଶୁଣା ନାମ । ପ୍ରାୟତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଶର ସମସ୍ତ ବଡ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ଦେଉଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସ୍ୱରା ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ମତାମତ ଦେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସ୍ୱରାଙ୍କର ଏହି ନିର୍ଭୀକ ଏବଂ ନିର୍ବୋଧ ପ୍ରକୃତି ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ପଥରେ ଆସିଛି ।

ସ୍ୱରା ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜାହାନ ଚାର ୟାର ପ୍ରମୋସନରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୧୬ ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ତିନି ବର୍ଷ ପରେ ସ୍ୱରାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ସ୍ୱରାଙ୍କ ବୁଡ଼ି ଯାଉଥିବା କ୍ୟାରିୟରକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ ମାଧ୍ୟ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ।

ସ୍ୱରାଙ୍କ ରାଜନୈତିକ ବିବୃତ୍ତି ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଫିଲ୍ମରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ନିକଟରେ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ୱରା ସବୁକିଛି ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ୱରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନର କଥା କହିବା ସର୍ବସାଧାରଣରେ କଷ୍ଟ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଛି । ଅନେକ ଦିଗରେ କ୍ଷତି ସହିଛନ୍ତି ସ୍ୱରା । ଯାହାର ବଡ ଉଦାହରଣ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ କାମ ମିଳିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା ।

ସ୍ୱରା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି- ‘ଲୋକମାନେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ,’ ଫିଲ୍ମରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାଷ୍ଟିଂ କରିବାକୁ ବହୁତ ମେକର୍ସ ଭୟ କରନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବହୁତ ଭୟ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଭଲ କଥା ହେଉଛି ମୁଁ ସ୍ୱାଧୀନ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ । ସେଥିରେ କାହାର କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲେ ମୋର ଫରକ ପଡେନି ।

   Related Posts