oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ଦେଖାଦେଲେନି ସତ୍ୟବାନ : ଶାଶୂଘର ଦୁଆରେ ପୂଜା ଥାଳି ଧରି ବସିଲେ ସାବିତ୍ରୀ, କବାଟ ଖୋଲିଲେନି ସ୍ୱାମୀ

11/06/2021 at 10:18 AM

ବ୍ରହ୍ମପୁର, ୧୧/୦୬: ସବୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମନରେ ସାବିତ୍ରୀ ବତ୍ର ପାଳନ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହ ରହିଥାଏ । ସ୍ୱାମୀର ମଙ୍ଗଳ କାମନା କରି ବ୍ରତ କରିଥାଏ ସ୍ତ୍ରୀ । ଯେତେ କଳହ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସାବିତ୍ରୀ ପୂଜାରେ ସ୍ୱାମୀ ପାଖକୁ ସ୍ତ୍ରୀ ଆସିଯାଏ । ଗୁରୁବାର ଏମିତି ଏକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଗୋସାଇଁନୂଆଗାଁ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ। ଭଡ଼ାଘରେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡ଼ି ସ୍ୱାମୀ ପଳେଇ ଆସିଲେ । କିନ୍ତୁ ବ୍ରତ ପାଳନ କରିବାକୁ ସ୍ୱାମୀ ପଛେ ପଛେ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଆସିଥିଲେ । ସ୍ୱାମୀକୁ ଦେଖିଲେ ହିଁ ପାଣି ପିଇବେ । ଏନେଇ ପୂଜା ଥାଳି ଧରି ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଆଗରେ ବସି ରହିଛନ୍ତି ସାବିତ୍ରୀ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗୋସାଇଁନୂଆଗାଁ ପୁଲିସ ସୂଚନା ପାଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକ ଓ ମହିଳାଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡାକି ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିନଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାରେ ଗୋସାଇଁନୂଆଗାଁ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା । ବିବାହକୁ ସ୍ୱୀକୃତି ଦେଇନଥିଲେ ପୁଅର ପରିବାର ଲୋକ । ୩ମାସ ତଳେ ଉଭୟଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ବିଜିପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ଭଡ଼ା ଘରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ରହୁଥିଲେ । ଗତ ୧୦ଦିନ ତଳେ କୌଣସି କାରଣକୁ ନେଇ ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ମନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଭଡ଼ା ଘରେ ଛାଡ଼ି ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ନିଜ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସାବିତ୍ରୀ ଅମାବାସ୍ୟା ହୋଇଥିବାରୁ ଶ୍ୱଶୁର ଘରକୁ ଯାଇଥିଲେ ମହିଳା । କିନ୍ତୁ ଘରର କବାଟ କେହି ଖୋଲି ନଥିଲେ ।

ମହିଳା ଜଣକ ସ୍ୱାମୀର ମୁହଁ ଚାହିଁଲେ ହିଁ ବ୍ରତ ସାରିବେ ବୋଲି କହି ସେଠାରେ ପୂଜାଥାଳି ଧରି ବସି ରହିଥିଲେ । ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆସିନଥିଲେ । ଗୋସାଇଁନୂଆଗାଁ ଥାନା ପୁଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଡାକି ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରି ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା । ଉଭୟଙ୍କ କଳହ ମାମଲା ମହିଳା ଥାନାରେ ଥିବାରୁ ଉଭୟଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ପଠାଇଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏ ନେଇ ପୁଲିସ, ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘର ଲୋକ କିଛି କହିବାକୁ ନାରାଜ ।

   Related Posts