Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

‘ମୁଁ ଅଛି କିଛି ହେବନି’: କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କଲା ବର, ଦେଖନ୍ତୁ ଫଟୋ

29/06/2021 at 11:03 AM

ପାଟନା, ୨୯/୦୬ :   କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କଲା ବର । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ବର ନିଜର ନବ ବିବାହିତା ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ଧକି ନଦୀ ପାର୍ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଏହି ଘଟଣା ବିହାରର କିଶନଗଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ସୂଚନାଅନୁସାରେ, କିଶନଗଞ୍ଜର ସିଙ୍ଘୀମାରୀ କନକଇ ନଦୀର ପଲସା ଘାଟରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ଶନିବାର ଜିଲ୍ଲାର ପ୍ରଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମରେ ଏକ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିଲା । ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ବାହାରି ପଲସା ଗାଁରେ ପହଁଚିଥିଲେ । ରବିବାର ପଲସା ଗ୍ରାମରୁ ବରଯାତ୍ରୀ ଲୋହାଗୋଡା ଗ୍ରାମକୁ ଫେରୁଥିଲେ । ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଏକ ନଦୀ ପଡିଥିଲା । ତେବେ ଗାଡିଯିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବାରୁ ସମସ୍ତେ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇଥିଲେ । ନଦୀରେ ଓଦା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ବର କନିଆଁକୁ କାନ୍ଧରେ ଧରି ନଦୀ ପାର୍ କରିଥିଲା । ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପଲସା ସୀମାବର୍ତ୍ତୀ ଗ୍ରାମ ଅଟେ । ଏହା ନେପାଳ ନିକଟରେ ଅବସ୍ଥିତ । ତେଣୁ ସୀମାରେ ପ୍ରବାହିତ କନକଇ ନଦୀରେ ପୋଲ ତିଆରି ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ ।

   Related Posts