vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିଭୋ ଉପରେ ଚଢଉ ନେଇ ଚୀନର ରାଗ, କହିଲା- ‘ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛା କମିଯିବ…’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ଚା’ରେ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ : ଘଟଣାର ୩ ମାସ ପରେ ହେଲା ଅଭିଯୋଗ

27/10/2018 at 1:56 PM

ଭୋପାଲ ୨୭/୧୦ : ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଲ ମିଶରୋଦ ଅଂଚଳରେ ଘଟିଛି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା | ଭାଗବତ କଥା ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବା ଜଣେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ଚା’ରେ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ଦୁଷ୍କର୍ମ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧମକ ଦେଉଥିବାରୁ ଭୟରେ ସ୍ଵାଧୀ ପୋଲିସ ନିକଟକୁ ଯାଇନଥିଲେ | ତେବେ ନିଜ ଗୁରୁଙ୍କ ସାହସ ପାଇ ଘଟଣାର ୩ ମାସ ପରେ ସେ ମିରଠ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଖୋଜୁଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭୋପାଲର ହିଶୋଙ୍ଗାବାଦ ରୋଡ଼ ନିକଟରେ ଥିବା ଏକ କଲୋନୀରେ ପୀଡିତା ସ୍ଵାଧୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମ ରହିଛି | ଏହି ଆଶ୍ରମରେ ସ୍ଵାଧୀ ନିଜ ଶିଷ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ରହିଥାନ୍ତି | ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ସେ ଭାଗବତ କଥା ପ୍ରବଚନ ଦେଉଥିବାବେଳେ ମଣ୍ଡିଦୀପ ଇନ୍ଦିରାନଗର କଲୋନୀର ଠାକୁର ସିଂଙ୍କ ପୁଅ ଜୟପାଲ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପରିଚୟ ହୋଇଥିଲା | ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ଜୟପାଲ ଦିଦି ବୋଲି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଥିଲା | ଧୀରେ ଧୀରେ ଜ୍ୟପାଳ ସ୍ଵାଧୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମକୁ ଯାଆସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ପ୍ରବଚନ ସ୍ଥଳକୁ ନିଆ ଅଣା କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିଲା | ଗତ ଜୁଲାଇ ମାସ ୨୨ ତାରିଖରେ ଦିନେ ଦ୍ବିପ୍ରହର ବେଳକୁ ଜୟପାଲ ସ୍ଵାଧୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ପହଁଚିଲା | ଅତି ସ୍ୱାଭାବିକ ଆଚରଣ କରିବା ସହ ଚା’ ପିଇବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି ବୋଲି ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ କହିଥିଲା | ଫଳରେ ସ୍ଵାଧୀ ନିଜ ହାତରେ ଦୁଇ କପ ଚା’ ତିଆରି କରି ଆଣିଥିଲେ | ଗୋଟିଏ କପ ଜୟପାଲକୁ ଦେବା ସହ ନିଜେ ଆଉ ଗୋଟିଏ କପ ପିଇଥିଲେ | ଚାହା ପିଉଥିବାବେଳେ ଜ୍ୟପାଳ ବିସ୍କୁଟ ମାଗିଥିଲେ | ଫଳରେ ନିଜେ ପିଉଥିବା ଚାହା କପକୁ ସ୍ଵାଧୀ ଜୟପାଲ ବସିଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଛାଡ଼ିଦେଇ ବିସ୍କୁଟ ଆଣିବାକୁ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଏହି ମୌକାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲା ଜୟପାଲ | ସ୍ଵାଧୀଙ୍କ ଚା’ରେ କିଛି ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ଦେଇଥିଲା | ସ୍ୱଧିଆ ଚା’ ପିଇବା ପରେ ପରେ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଜୟପାଲ ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରି ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା | ସ୍ଵାଧୀଙ୍କୁ ହୋସ ଆସିବା ପରେ ସେ ଜୟପାଲକୁ ଫୋନ କରିଥିଲେ | ଜୟପାଲ ସେତେବେଳେ ଧମକାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବା ବୋଲି ଧମକାଇଥିଲା | ସ୍ଵାଧୀ ଶିଷ୍ୟମାନଙ୍କ ସହ ରହୁଥିବାରୁ କଣ କରିବେ ନକରିବେ ଜାଣିପାରିନଥିଲେ | ତଥାପି ସେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ମନ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ | ଏହା ଜାଣିବା ପରେ ଜୟପାଲ ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖରେ ସ୍ଵାଧୀଙ୍କ ଆଶ୍ରମରେ ପହଂଚି ନିଜ ଲାଇସେନ୍ସ ଥିବା ପିସ୍ତଲ ଦେଖାଇ ଡ଼ରାଇଥିଲା | ପୋଲିସ ପାଖକୁ ଗଲେ ପିସ୍ତଲରେ ଥିବା ସବୁ ଗୁଳି ମୁଣ୍ଡରେ ମାରିଦେବା ବୋଲି କହିଥିଲା | ଏଥିରେ ସ୍ଵାଧୀ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ମିରଠରେ ରହୁଥିବା ନିଜ ଗୁରୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ଗୁରୁଙ୍କ ସାହସ ଏବଂ ପରାମର୍ଶକ୍ରମେ ସ୍ଵାଧୀ ଏବେ ମିରଠ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts