ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ବଲାଙ୍ଗିର ଚିମିନିଭାଟି ପଡ଼ା ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ; ଗୁଣିଗାରେଡି ନା ପାଣିରେ ବୁଡି ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି ଶିଶୁ ?

28/05/2019 at 4:14 PM

ବଲାଙ୍ଗିର ୨୮|୫: ଏବେ ବି ରହସ୍ୟ ଘେରରେ ବଲାଙ୍ଗିର ଚିମିନିଭାଟି ପଡ଼ା ଶିଶୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା । ସତରେ କଣ ଗୁଣି ଗାରେଡ଼ି ପାଇଁ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁଟିକୁ ମାରିଦିଆଗଲା ?  ନା ପାଣିରେ ବୁଡ଼ି ସେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛି । ପୋଲିସ ସତ ଖୋଳତାଡ଼ କରୁଥିବା ବେଳେ ମୃତ ଶିଶୁର ପରିବାର ଲୋକେ ଏସପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ପାଣିରେ ବୁଡି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲା  ନା ଗୁଣିଗାରେଡି ପାଇଁ ମାରିଦିଆଗଲା  ? କେମିତି ହେଲା ନିଖୋଜ ଶିଶୁର ମୃତ୍ୟୁ ?  ସକାଳୁ ଖେଳିବାକୁ ଗଲା । ହେଲେ ଆଉ ଘରକୁ ଫେରିଲା ନାହିଁ । ବଲାଙ୍ଗିର ଚିମିନିଭାଟି ପଡ଼ାର ନିଖୋଜ ଶିଶୁ କେମିତି ପ୍ରାଣ ହରାଇଲା ? ଗୁଣିଗାରେଡ଼ି କରି ଶିଶୁଟିକୁ ମାରିଦିଆଯାଇଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପରିବାର ଲୋକେ । ତେଣେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ କହୁଛି କଣ ନା ପାଣିରେ ବୁଡ଼ି ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ହେଲେ ପୋଷ୍ଟ ମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟକୁ ମାନିବାକୁ ନାରାଜ ପରିବାର ଲୋକେ । ଆଜି ମୃତ ଶିଶୁର ପରିବାର ଲୋକେ ଏସପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହେବା ସହ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି ।

ମୃତ ଶିଶୁର ଶରୀରରୁ ବିଭିନ୍ନ ନମୁନା ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ଲେବୋରଟୋରିକୁ ପଠାଇଛି ପୋଲିସ । ସେପଟେ ଗୁଣିଗାରେଡି ପାଇଁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା  ଅଭିଯୋଗ  ହୋଇଥିବାରୁ ସେଦିଗରେ ଚିମନିଭାଟି ପଡା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନଗରବାସୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ପଚରାଉଚୁରା କରୁଛି ପୋଲିସ । ତେବେ ଶିଶୁର ମୃତ ଦେହ ପଡିଥିବା ଜାଗାରେ ବଳିପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଉଥିବା ସାମଗ୍ରୀ ମିଳିନାହିଁ । ତେଣୁ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ି ଶିଶୁଟିର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଅନୁମାନ କରୁଛି ପୋଲିସ।

   Related Posts