ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ପାଇଁ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ କଲେ ସରକାର , କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ଭିଡିଓ ‘ଷ୍ଟାର’

10/03/2020 at 2:39 PM

ଅହମ୍ମଦାବାଦ ୧୦।୦୩ : ସାରା ଯୁବବର୍ଗଙ୍କୁ ଏବେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ନିଶା ଘାରିଛି । ରୋଡ୍‌ ସାଇଡ୍‌ , ଶୋଇବା ଘର, ଅଫିସ ଇତ୍ୟାଦି ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ କରିବାର ନିଶା ଘାରିଛି । ଯୁବବର୍ଗ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ କରୁଛନ୍ତି ଯୁବକ । ତେବେ କିଛି ସମୟରେ ଦେଖାଦେଇଛି ଯେ, ଏହି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଯୋଗୁଁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରାଣ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛି । ତେବେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ କରିବା ନିଶାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ବିଭିନ୍ନ ଆଲବମ୍‌ କରି ଷ୍ଟାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

ରବିବାର ଦିନ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ଅବସରରେ କାଚି କେରି, ପାକି କେରି (କଞ୍ଚା ଆମ୍ବ, ପାଚିଲା ଆମ୍ବ) ନାମକ ଏକ ନୂତନ ସଂଗୀତ ଆଲବମ୍ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଛି। ତେବେ ଏହି ଆଲବମ୍‌ରେ ନିଲମ୍ବିତ ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ଅର୍ପିତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଅର୍ପିତା ଟିକଟକ୍ କରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ କନେଷ୍ଟବଳ ପଦରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି । ଅର୍ପିତା ଲୋକ ରାକ୍ଷକ ଦଳ (LRD)ଜଣେ କନେଷ୍ଟବଳ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଥାନା ଭିତରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ କରିବା ନିଶା । ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବିତ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।  ପୋଲିସ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ।   

ତେବେ ଥାନା ଭିତରେ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ କରିବା ଲାଗି ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଥିବା ଅର୍ପିତ ଏବେ ଆଲବମ୍‌ ଷ୍ଟାର୍‌ । ସେ ନିଲମ୍ବିତ ହେବା ପରଠାରୁ ବିଭିନ୍ନ ଆଲବମ କରାସାରିଲେଣି । ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଲୋକ ଗାୟକ ଗୁଜୁରାଟୀ ଜିଗ୍ନେଶ କବିରାଜଙ୍କ ସହ ଟିକ୍‌ଟକ୍  ଦିୱାନୀ ନାମକ ଏକ ପ୍ରଥମ ଭିଡିଓ ଆଲବମ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲେ। ପରେ ସେ ଦୁଇଟି ଧାର୍ମିକ ଭିଡିଓ ଆଲବମରେ ଗୀତ ଗାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିକଟରେ ଗୁଜୁରାଟୀ ଧାୱାଲଙ୍କ ସହ ‘କାଚି କେରି, ପାକି କେରି’ ନାମକ ଏକ ଭିଡିଓ ଆଲବମରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଅର୍ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କାରବାର ଅଛି। ଯଦି ଉପରିସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତି , ତେବେ ମୋତେ ଅଫର ହୋଇଥିବା ଫିଲ୍ନରେ ମୁଁ ଅଭିନୟ କରିବି ପୋଲିସ ଅର୍ପତା କହିଛନ୍ତି ।  

2016 ରେ LRD ଭାବରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିବା ଅର୍ପିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ବଞ୍ଚାଇବାରେ ସନ୍ତୁଳିତ ଅଛନ୍ତି । ଅଭିନେତା, ମଡେଲ କିମ୍ବା ଗାୟକ ହେବା ତାଙ୍କର ପିଲାଦିନର ସ୍ୱପ୍ନ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ଫୋର୍ସରେ ଥିବା ମୋ ବାପା ମୋତେ ପୋଲିସ୍ ଭାବରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଦଙ୍କ ଅନୁସରଣ କରି ଖାକି ରଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିଥିଲି। ଅନ୍ୟ ପାଇଁ ସ୍ୱପ୍ନ ଛାଡିବା ମୋ ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts