previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

କାହାକୁ ନେଇ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ? ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

30/08/2020 at 9:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦|୦୮ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରବିବାର ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ଦିନ ପାଇଁ ରିୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ସିବିଆଇ । ଏହାମଧ୍ୟରେ ମାମଲାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ରିୟା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବଞ୍ଚୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ । ୨୦୧୮ରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟରେ ସେମାନେ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଉଁମାନେ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଯାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ସବିର ଅହମ୍ମଦ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ମୋଟ୍ ୭ଜଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସମସ୍ତେ ବିଚ୍‌ରେ ବୁଲିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରା ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ । ବାହାରକୁ ଯାଇନଥିଲେ ।

ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ସହ ସବିର ଅହମ୍ମଦ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗୁପ୍ତା, କୁଶଳ ଜାବେରୀ, ଅବ୍ବାସ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ମୁସ୍ତାକ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ । ୩ ଦିନ ପରେ ୪ଜଣ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । କାରଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସୁନାମି ବାବଦରେ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ, ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ଓ ସବିର ୧ ମାସ ଯାଏଁ ସେଠାରେ ରହିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଜ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts