vridhi excotica
star kirano
ori homes
vridhi excotica
star kirano
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପାଟି ବନ୍ଦ କରି ବ୍ୟାଟିଂ କର, ପଡିଆରେ ଜନି ବେୟରଷ୍ଟୋଙ୍କ- ବିରାଟ କୋହଲି ମୁହାଁମୁହିଁ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତି : ଆଜି ସଂଖ୍ୟା ଗରିଷ୍ଠତାର ପ୍ରମାଣ ଦେବେ ଏକନାଥ, ସେପଟେ ଅଡୁଆରେ ଠାକରେ ଗୋଷ୍ଠୀ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଲଘୁଚାପ ବଳୟ, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରୋହିତ ଶର୍ମା ଫିଟ୍, ସୁସ୍ଥ ହେଲା ପରେ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରାକ୍ଟିସ୍
  • ||
  • ଖାଲି ଶତକ ନୁହେଁ, ବଡ ସ୍କୋର କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ବିରାଟ ବିଫଳ : ଏଜବେଷ୍ଟନ୍ ଟେଷ୍ଟରେ ବି ଫ୍ଲପ୍ ରନ୍ ମେସିନ୍
  • ||

କାହାକୁ ନେଇ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପ୍‌ରେ ଯାଇଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ? ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା

30/08/2020 at 9:58 AM

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦|୦୮ : ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ରବିବାର ଲଗାତାର ତୃତୀୟ ଦିନ ପାଇଁ ରିୟାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବ ସିବିଆଇ । ଏହାମଧ୍ୟରେ ମାମଲାକୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ।

ଗତ କିଛିଦିନ ତଳେ ରିୟା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନ ବଞ୍ଚୁଥିଲେ । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିଲେ । ୨୦୧୮ରେ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସେ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ । ଏହାସହ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଜେଟରେ ସେମାନେ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଉଁମାନେ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଟ୍ରିପରେ ଯାଇଥିଲେ ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ ଯାଇଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ୍ ସବିର ଅହମ୍ମଦ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସାରା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କେଦାରନାଥ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ମୋଟ୍ ୭ଜଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ । ପ୍ରଥମ ଦିନ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସମସ୍ତେ ବିଚ୍‌ରେ ବୁଲିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୩ ଦିନ ଯାଏଁ ସୁଶାନ୍ତ ଓ ସାରା ହୋଟେଲରେ ରହିଥିଲେ । ବାହାରକୁ ଯାଇନଥିଲେ ।

ଏହି ଟ୍ରିପରେ ସାରା ଅଲ୍ଲୀଙ୍କ ସହ ସବିର ଅହମ୍ମଦ, ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଗୁପ୍ତା, କୁଶଳ ଜାବେରୀ, ଅବ୍ବାସ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ମୁସ୍ତାକ ମଧ୍ୟ ଯାଇଥିଲେ । ୩ ଦିନ ପରେ ୪ଜଣ ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । କାରଣ ଥାଇଲାଣ୍ଡରେ ସୁନାମି ବାବଦରେ ଚେତାବନୀ ଜାରି କରାଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ, ତାଙ୍କ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ ଓ ସବିର ୧ ମାସ ଯାଏଁ ସେଠାରେ ରହିଥିଲେ । ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ନିଜ ଏଟିଏମ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ ।

   Related Posts