scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

‘ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପେଜ୍ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେଉ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ’, ୱିକିପିଡ଼ିଆକୁ ଅପିଲ କଲେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା

20/07/2021 at 4:16 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦/୦୭ : ଗତ ବର୍ଷ ବଲିଉଡର ଅନେକ ମହାନ କଳାକାର ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱକୁ ଚକିତ କରି ଦେଇଛି। ଏଥି ସହିତ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଉଇକିପିଡ଼ିଆ ଉପରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ୱିକିପିଡ଼ିଆ ପେଜରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଆଦୌପସନ୍ଦ କରୁନାହାଁନ୍ତି ।

Sushant Singh Rajput की बहन प्रियंका सिंह ने की विकिपीडिया से अपील, कहा - सुशांत के पेज पर मौत की वजह बदली जाए

ଏଥିରେ କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ୱିକିପିଡ଼ିଆର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଜିମି ୱେଲ୍ସ ଏବଂ ସହ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଲ୍ୟାରି ସେଙ୍ଗରଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଆବେଦନରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏହି ଆବେଦନକୁ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

Sushant Singh Rajput की बहन प्रियंका सिंह ने की विकिपीडिया से अपील, कहा - सुशांत के पेज पर मौत की वजह बदली जाए

ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲ୍ୟାରି ସେଙ୍ଗରଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀ । ଲ୍ୟାରି ସେଙ୍ଗର୍, ନିରପେକ୍ଷତା ସହିତ ଏକ ବିଶ୍ୱସନୀୟ ସ୍ୱର ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି । ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ସୂଚନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ତେଣୁ ତଥ୍ୟକୁ ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ଏବଂ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ କାର୍ଯ୍ୟ । # ଜଷ୍ଟିସ୍ ଫର୍ ସୁଶାନ୍ତ ‘।

Sushant Singh Rajput की बहन प्रियंका सिंह ने की विकिपीडिया से अपील, कहा - सुशांत के पेज पर मौत की वजह बदली जाए

ପ୍ରିୟଙ୍କା ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ୱିକିପିଡ଼ିଆର ଜିମି ୱେଲ୍ସଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି । ତେଣୁ ୱିକି ପେଜରେ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣକୁ ଫାଶୀ ଦେଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ଜାଞ୍ଚରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱିକି ପେଜରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଉଚ୍ଚତାକୁ ୧୮୩ ସେମିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଗୁଡିକ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ଉପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

   Related Posts