scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରିୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗମ୍ଭୀର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା : ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ପାଗଳ ପ୍ରମାଣିତ କରିବାକୁ ଦେଉଥିଲେ ଧମକ୍

29/07/2020 at 11:37 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୯/୦୭ : ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିଛି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିବା ପରେ ମାମଲାରେ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆସିଛି | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା ଖୁସି ନଥିବାବେଳେ ସେ ପାଟଣା ରାଜୀବନଗର ଥାନାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯେଉଁସବୁ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ତାହା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ | ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା କେ.କେ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ବରବାଦ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ମଧ୍ୟ ସେ କହିଛନ୍ତି | ରିୟା ଧମକ ଦେଉଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଅନାନ୍ତି ତାହେଲେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ମିଡ଼ିଆକୁ ଦେଇଦେବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହିଦେବେ ଯେ ସେ ପାଗଳ | 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉସୁକାଇଥିଲେ | ସେ ରିୟାଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ନିଜ ଷ୍ଟେଟମେଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁଶାନ୍ତ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡି କେରଳରେ ଅର୍ଗାନିକ ଫର୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ମହେଶ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ରିୟା ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ କଥା ନ ମାନିଲେ ସେ ମିଡ଼ିଆରେ ତାଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ଦେଇଦେବେ ବୋଲି କହି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ | 

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରିୟା ନିଜର ସବୁ ଜିନିଷ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଓ କିଛି ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ବ୍ଲକ କରିଦେଇଥିଲେ | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଜୁନ ୮ ତାରିଖରେ ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଘରୁ ନଗଦ ଟଙ୍କା, ଗହଣା, ଲାପଟପ, କ୍ରେଡିଟ କାର୍ଡ ଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଜରୁରୀ କାଗଜପତ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ମେଡିକାଲ ରିପୋର୍ଟ ନେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ | ରିୟାଙ୍କ ଧମକ ଯୋଗୁଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଖକୁ ଡାକିଥିଲେ |

   Related Posts