scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ସନ୍ୟାସ ନେବା ପରେ ପୁଣି କ୍ରିକେଟକୁ ଫେରିବେ ସୁରେଶ ରୈନା, ହେବେ ଏହି ଟିମର ଅଧିନାୟକ

10/12/2020 at 6:31 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୦/୧୨ : କ୍ରିକେଟର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଫର୍ମାଟରୁ ଅବସର ନେଇସାରିଛନ୍ତି ସୁରେଶ ରୈନା । ଭାରତୀୟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଅବସର ଘୋଷଣା ପରେ ପରେ ରୈନା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟକୁ ଅଲବିଦା କହିଥିଲେ । ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ୟୁଏଇରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଆଇପିଏଲ ମଧ୍ୟ ଖେଳି ନଥିଲେ । ପାରିବାରିକ ବସୁବିଧା କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ସୁରେଶ ରୈନା ଭାରତ ଫେରି ଆସିଥିଲେ । ତେବେ ସେ ପୁଣି ଥରେ କ୍ରିକେଟ ମଇଦାନକୁ ଫେରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

Lockdown days: Suresh Raina reveals he's washing vegetables more than his  hair in self-isolation - myKhel

ସୁରେଶ ରୈନା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଶନିବାର ଦିନ କାନପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ କ୍ରିକେଟ୍ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି । ରୈନା କହିଛନ୍ତି ସେ ଏହି ବର୍ଷ ସୟଦ ମୁସ୍ତାକ ଅଲ୍ଲୀ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଟ୍ରଫି ଖେଳିବେ । ତେବେ ସେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ଦାୟିତ୍ବ ମଧ୍ୟ ତୁଲାଇବେ । ଏଥି ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବା ରୈନା ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ।

Suresh Raina, an 'underrated' man for all seasons

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ପୂରା ଫୋକସ୍ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇପିଏଲ ଉପରେ ରହିଛି । ଶେ​‌ଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ଫାଷ୍ଟ୍ କ୍ଲାସ୍ କ୍ରିକେଟ ଖେଳିଥିଲେ । ରୈନା କହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଟିମରେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ ବୋଲରଙ୍କ ଯୋଗଦାନ ମଧ୍ୟ ମହତ୍ବପୁର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ । ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବେଳେ ବେଳେ ବୋଲିଂ କରିବା ପାଇଁ ପଡେ କାରଣ ଏହା ଟିମ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହୋଇଥାଏ । ସଚିନ, ସେହଓ୍ବାଗ ଏବଂ ଯୁବରାଜଙ୍କ ଭଳି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ମଧ୍ୟ ଭାରତୀୟ ଟିମ ପାଇଁ ଅନେକ ଥର ବୋଲିଂ କରିଥିବା ନଜିର ରହିଛି ।

   Related Posts