oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୁରୀ ଜେଲରେ ପୁଣି ଜଣେ କଏଦୀର ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ IDCO ସହକାରୀ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, ଏକାସାଙ୍ଗେ ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢାଉ
  • ||
  • ମୁମ୍ବାଇ : ଏକତା କପୁରଙ୍କ ବଢିଲା ଅଡୁଆ, ଗିରଫ ୱାରେଣ୍ଟ ଜାରି କଲେ ବିହାର କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗୁରୁବାରଠୁ ରାଜ୍ୟରେ ବର୍ଷା, ୧୪ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଏଥର IPL ଖେଳିବେ ସୁରେଶ ରୈନା ! ଏହି ଟିମ୍‌ର ଜର୍ସିରେ ଆସିବେ ନଜର

2/03/2022 at 10:51 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୨।୦୩ : ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ରେ ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି ମିଷ୍ଟର ଆଇପିଏଲ୍‌ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ର ଧୁଆଁଧାର ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍‌ ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କୁ ଏଥର ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳୁଥିବାର ନଜର ଆସିପାରନ୍ତି । ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଏକ ଫଟୋ । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଏକ ନୂଆ ଦଳର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗସ୍‌ ସହିତ ନିଜ ଆଇପିଏଲ୍ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଥିଲା ବହୁ କଷ୍ଟଦାୟକ । ଯେଉଁ ଟିମ୍‌ ସହିତ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେବ ଜଡିତ ଥିଲେ । ସେହି ଟିମ୍‌ ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ କିଣିନଥିଲା । ଏପିରିକି କୌଣସି ବି ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ । ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ ମେଗା ଅକ୍ସନରେ ସୁରେଶ ରୈନ ଅନ୍‌ସୋଲ୍ଡ ଖେଳାଳି ଭାବେ ରହିଯାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବେସ୍ ପ୍ରାଇସ୍‌ ୨ କୋଟି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଦଳ ତାଙ୍କୁ କିଣିନଥିଲା । ପୂର୍ବ ସିଜିନ୍‌ରେ ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କୁ ଚେନ୍ନାଇ ୧୧ କୋଟି ଟଙ୍କାରେ କିଣିଥିଲା ।

ତେବେ ଏସବୁ ଭିତରେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଏକ ଫଟୋ ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ସୁରେଶ ରୈନା ଗୁଜୁରାତ ଟାଇଟନ୍ସର ଜର୍ସି ପିନ୍ଧିଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ଏହାପରେ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏପିରିକି ଅନେକ କଥା ଗୁଜବ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଇଂଲଣ୍ଡ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଜେସନ ରୟ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ଚଳିତ ସିଜିନ୍‌ରୁ ନିଜ ନାମକୁ ଫେରାଇନେଇଛନ୍ତି । ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ବାୟୋ ବବଲର ନିୟମ କାରଣରୁ ଜେସନ ରୟ ନିଜ ନାମ ଫେରାଇ ନେଇଛନ୍ତି । ଏହାପରେ ଜେସନ ରୟଙ୍କ ଜାଗାରେ ସୁରେଶ ରୈନାକୁ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ ନେବ ବୋଲି ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏନେଇ ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟନ୍ସ କିମ୍ବା ସୁରେଶ ରୈନାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଉତ୍ତର ମିଳିନାହିଁ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଆଇପିଏଲ୍‌ ଇତିହାସରେ ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍‌ ସୁରେଶ ରୈନା । ୨୦୫ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ୫୫୨୮ ରନ୍‌ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ଶତକ ଓ ୩୯ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ରହିଛି । ଆଇପିଏଲ୍‌ର ପ୍ରଥମ ସିଜିନ୍‌ରୁ ଖେଳିଆସୁଛନ୍ତି ରୈନା । ତେବେ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ନେଇ ୨୦୨୦ରେ ହୋଇଥିବା ଆଇପିଏଲ୍‌ ସିଜିନ୍‌ ଖେଳନଥିଲେ ସୁରେଶ ରୈନା ।

   Related Posts