oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନବରାତ୍ରର ଦ୍ନିତୀୟ ଦିନ, ବ୍ରହ୍ମଚାରିଣୀ ରୂପେ ଦର୍ଶନ ଦେଉଛନ୍ତି ମାଆ ଜଗଦମ୍ୱା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବୀ ରମେଶ ବଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ଶ୍ୱଶୁର ଘରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦଶହରା
  • ||

‘ରାଇନାଙ୍କ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି, ଦଳରେ ଆଉ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ’, ଏମିତି କାହିଁକି କହିଲେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ଏହି ମହାନ ବୋଲର

28/07/2020 at 3:44 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୭: ବିଶ୍ୱର ଜଣେ ଚମତ୍କାର ଫିଲ୍ଡର୍ ଭାବେ ଜଣାଶୁଣା ସୁରେଶ ରାଇନା ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ବାହାରେ ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ଆଶା ଏଯାଏଁ ଛାଡି ନାହାଁନ୍ତି । ସେ ଦଳକୁ ଫେରିବା ନେଇ ନିୟମିତ ଭାବେ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ମହାନ ବୋଲର ବ୍ରାଡ୍ ହଗ୍‌ଙ୍କୁ ରାଇନା ଆଉ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ଲାଗୁନାହିଁ । ରାଇନାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର ଶେଷ ହୋଇଯାଇଥିବା  ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ହଗ୍ ନିଜ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ରାଇନାଙ୍କର ଆଉ କୌଣସି ଭୂମିକା ନାହିଁ । ସେ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ । କିନ୍ତୁ ଏହି କ୍ରମରେ ଶ୍ରେୟାସ ଆୟାର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି। ରାଇନା ନିମ୍ନକ୍ରମରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଏପରି ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ୍ ଯିଏ ୩ ଓ ୪ ନମ୍ବରରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ତାଙ୍କର ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଏକପ୍ରକାର ଅସମ୍ଭବ ।

ସେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ଦଲରୁ ବାଦ୍ ପଡନ୍ତି ତେବେ ରାଇନାଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ । ଏପରି ହେଲେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଓ କେଏଲ ରାହୁଲ ଓପନିଂ କରିବେ । ରାଇନା ଟି୨୦ରେ ଖେଳିପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ରାଇନା ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୮ରେ ଦଳ ପାଇଁ ଶେଷ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ଖେଳିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଦଳରୁ ବାଦ୍ କରାଯାଇଥିଲା । ଏବେ ରାଇନା କେବଳ ଆଇପିଏଲ ଖେଳୁଛନ୍ତି ।

   Related Posts