Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

SBIକୁ ନିଜ ପ୍ରପର୍ଟି ଭଡାରେ ଦେଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ମୂଲ୍ୟ ଜାଣି ହୋଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

9/10/2021 at 3:02 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୧୦: ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଏସବିଆଇ) ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପ୍ରପର୍ଟି ତଳ ମହଲାକୁ ଲିଜ୍ ନେଇଛି। ଅମିତାଭଙ୍କ ପୁଅ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଏହି ଡିଲ୍ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଅଧୀନରେ, ସେ ଜୁହୁରେ ତାଙ୍କ ଘର ଜଲସା ନିକଟ ଏକ କୋଠାରେ ୩,୧୫୦ ବର୍ଗଫୁଟ ଲିଜ୍ ଦେବେ। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଜୁହୁରେ ପ୍ରତୀକ୍ଷା, ଜନକ, ଅମ୍ମୁ ଏବଂ ଭାତ୍ସ ବଙ୍ଗଳାର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି।

ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ଏସବିଆଇ ଏକ ଚୁକ୍ତିନାମା ସ୍ୱାକ୍ଷର କରିଛି। ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ୧୫ ବର୍ଷର ଲିଜ୍ ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ ମାସକୁ ୧୮.୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବ। ପ୍ରତି ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷରେ ଏହି ଭଡା ୨୫ ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯିବ। ରିୟଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ଆନାଲିଟିକ୍ସ ଏବଂ ରିସର୍ଚ କମ୍ପାନୀ Zapkey.com ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି।

ଏସବିଆଇକୁ ପ୍ରଥମ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପାଇଁ ପ୍ରତି ମାସରେ ୧୮.୯ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଏହା ପରେ ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଭଡା ୨୩.୬୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତେବେ ଏହି ଚୁକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ଅମିତାଭ ଏବଂ ଏସବିଆଇ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟାଙ୍କ ୨.୨୬ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଜମା ପ୍ରଦାନ କରିଛି। ଏହି ରାଶି ଏକ ବର୍ଷର ଭଡା ସହିତ ସମାନ। ଏହି ଚୁକ୍ତି ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୮, ୨୦୨୧ ରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts