scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ନୀଜର କଷ୍ଟ ଜଣାଇଲେ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ, କହିଲେ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ ରୁ ମୋତେ ବହିଷ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା

9/03/2021 at 8:56 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୯/୦୩ :  ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଯାତ୍ରା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି ।  ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ ଏକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇଛନ୍ତି ।  ଯଦିଓ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଯାତ୍ରାକୁ ଏକ ମଜାଳିଆ  ଢଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନ୍ ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ କେତେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ତାହା ସହଜରେ ଜଣା ପଡିଯାଉଛି । ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ ଏହି ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ୨୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ତାଙ୍କୁ ଅତି ନିନ୍ଦନୀୟ ଇମେଲ ମିଳିଥିଲା, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସେକ୍ସିଷ୍ଟ କମେଣ୍ଟ କରୁଥିଲେ , ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଷ୍ଟେପ୍ କୁ  ସମାଲୋଚନା କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି କମ୍ୟୁନିଟିରୁ କୌଣସି ଅଫର୍ କିମ୍ବା ସପୋର୍ଟ ମିଳି ନଥିଲା । ଏପରିକି ତାଙ୍କୁ ଆୱାର୍ଡ ଶୋ’ରୁ ବହିଷ୍କାର କରାଯାଇଥିଲା । ତଥାପି ସେ ହାରି ନଯାଇ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିଥିଲେ ।

Sunny Leone bikini photo | [PHOTO INSIDE] Sunny Leone looks too hot to  handle in blue bikini; fans scream 'wow'

ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ସେ ତାଙ୍କ ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି  ଆଜି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ପରିବାର ଅଛି ଏବଂ ସେ ନିଜର ମେକଅପ୍ ଲାଇନ୍ ସହିତ ଜଣେ ସଫଳ ବିଜନେସ୍ଓମେନ୍ ।  ଭିଡିଓ ଶେଷ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା କହିଛନ୍ତି , ଯାହା କିଛି ହୋଇପାରିଛନ୍ତି ତାହା ଉପରେ ସେ ଆଜି ଗର୍ବିତ କାରଣ ସେ ଜଣେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ମହିଳା ।

Sunny Leone wishes happy birthday to husband Daniel Weber, see pics from  the celebration | Celebrities News – India TV

ସନ୍ନୀ ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ଶୁଭ କାମନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସ, @ ମୋଜିଣ୍ଡିଆ ଆପଣଙ୍କର ରିୟଲ୍ ସେଲ୍ଫକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଏକ ଅଭିଯାନ # ଅନ୍ଫିଲ୍ଟର୍ରଡ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଛି! ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀ ସେୟାର କରିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣମାନେ ନିଜର କାହାଣୀ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

Sunny Leone Oozes Oomph And Sensuality at The Launch of Her Makeup Line in  Abu Dhabi | India.com

ଇଣ୍ଡୋ କାନାଡିଆନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀ ଏବେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ପରିଚୟ ,ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି । ସନ୍ନୀ ୨୦୧୨ ରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।  ସେ ପୂଜା ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଇରୋଟିକ୍ ଥ୍ରୀଲର ‘ଜିସ୍ମ୍ ୨’ ସହିତ ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ ।  ସନ୍ନୀ ରାଗିଣୀ ଏମଏମଏସ ୨, ଏକ ପାହେଲି ଲୀଲା, ତେରା ଇନ୍ତିଯାର ଭଳି ୱେଟ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆକ୍ସନ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଅନାମିକା’ରେ ସନ୍ନୀ ଲିୟୋନୀଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ସିରିଜ୍ କୁ ବିକ୍ରମ ଭଟ୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି, ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ସନ୍ନୀଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଅବତାରକୁ ଅପେକ୍ଷାର ସହିତ ଚାହିଁ ରହିଛନ୍ତି  । ସନ୍ନୀ ହରର କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘କୋକା କୋଲା’, ‘ରଙ୍ଗୀଲା’ ଏବଂ ‘ବିରାମାଦେବୀ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

   Related Posts