ଆଲିଆଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସନ୍ନି ଦେଓଲ, କହିଲେ- ଯେକୌଣସି ରୋଲ୍‌ ହେଲେ...

Published By : Prameya-News7 Bureau | August 31, 2023 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୩୧।୦୮: ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସନ୍ନି ଦେଓଲ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗଦର ୨ର ସଫଳତାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୪୬୫କୋଟି ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ୫୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି । ୨୨ ବର୍ଷ ପରେ ଆସିଥିବା ଗଦର ସିକ୍ୱେଲ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ତାରା ସିଂ ଏବଂ ସକିନାଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ପୁଣି ଥରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି । ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଯାହାର ଇଚ୍ଛା ସେ ନିଜେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି।

ନିକଟରେ ସାକ୍ଷତକାରରେ ସନ୍ନିଙ୍କୁ କେଉଁ ମହିଳା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ବୋଲି ପଚରାଯାଇଥିଲା। ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ନାମ ନେଇଥିଲେ । କହିଥିଲେ ଯେ ଆଲିଆଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଯେକୌଣସି ଭୂମିକା ହେଲେ ଚଳିବ ।  ମୁଁ ଆଲିଆଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରେ । ତାଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ମଜାଦାର ହେବ । ମୁଁ ଏହା କହୁ ନାହିଁ ଯେ ବିପରୀତ ଭୂମିକା ହିରୋ ଏବଂ ହିରୋଇନ୍‌ ପରି ହେବା ଉଚିତ୍। ବରଂ ମୁଁ କହୁଛି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଭୂମିକା କାମ କରିବ। ଏହା ପିତା ଏବଂ ଝିଅ ପରି ହେବା ଭଲ ।

sunny deol wants to work with alia bhatt says It could be anything Alia Bhatt के साथ काम करना चाहते हैं Sunny Deol, बोले- 'कैसा भी रोल चलेगा'

ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପାଇଁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ୬୯ ତମ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି । ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭନସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଗାଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡିରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ପାଇଁ ଆଲିଆ ଏହି ପୁରସ୍କାର ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଆଲିଆଙ୍କ ଜାତୀୟ ପୁରସ୍କାର ଉପରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏନେଇ ସେ କହିଥିଲେ- ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ, ସେ ଏହାର ଯୋଗ୍ୟ। ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କର ପାଖରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଅଛି । ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ।

wp:embed {"url":"https://www.prameyanews7.com/tv-queen-ekta-kapoor-to-be-honored-with-international-emmy/","type":"wp-embed","providerNameSlug":"prameya-news-7"}
https://www.prameyanews7.com/tv-queen-ekta-kapoor-to-be-honored-with-international-emmy/
/wp:embed

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.