AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

୧୫ ବର୍ଷ ପରେ ଭାରତ ଜିତିବ କି ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଟାଇଟଲ ? ଜବାବରେ ଏମିତି କହିଲେ ଗାଭାସ୍କର

15/09/2022 at 11:01 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୫/୦୯: ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୨ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଅଳ୍ପଦିନ ବାକି ଅଛି । ଏହାରି ଭିତରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଷାରଦମାନେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଛନ୍ତି । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଛି ରୋହିତ ଶର୍ମା ୧୫ ବର୍ଷର ଅପେକ୍ଷାର ଅନ୍ତ ଘଟାଇ ଏଥର ଭାରତ ଟି-୨୦ ଟାଇଟଲ ଜିତିବେ କି ନାହିଁ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ।

ଦଳ ୧୫ ବର୍ଷ ତଳେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୨୦୦୭ରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପ୍ରଥମ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ଜିତିଥିଲା । ଏହା ପରେ ଭାରତ ୨୦୧୪ରେ ଫାଇନାଲରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା । ​​ଯେଉଁଠି ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ହାତରେ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ଏଥର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଆଶା ପ୍ରକଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ରୋହିତ ଏଣ୍ଡ କୋ ଟିକେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ନିଶ୍ଚୟ ତେବେ ସେମାନେ ବ୍ୟାଗରେ ଭାରତର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟି-୨୦ ଟାଇଟଲ ରଖିପାରିବେ ।

ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଏହି ଦଳ ଟିକିଏ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖି ଖେଳିଳେ ନିଶ୍ଚୟ ବିଜୟ ପାଇବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦଳ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଟ୍ରଫି ଘରକୁ ଆଣିପାରିବ । ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) ଦ୍ୱାରା ବିଶ୍ୱକପ୍ ଦଳ ଚୟନ ପରେ କ୍ରିକେଟ୍ ବିଷାରଦ ଏବଂ ପୂର୍ବତନ କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଦଳକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ସମୟରେ ଲିଟିଲ ମାଷ୍ଟର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦଳ ଚୟନ ହେବା ପରେ ଏହା ଆମର ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବଂ ଆମେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଉଚିତ । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ‘ଦଳ ଚୟନ ହେବା ପରେ ଏହା ଆମର ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏବଂ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆମେ ଚୟନ ଏବଂ ତ୍ୟାଗ ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହା କିଛି ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ ।

   Related Posts