oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୦୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପିଏଫଆଇ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ଆତଙ୍କବାଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ନେଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ
  • ||
  • ଯାଜପୁର: ମାଆ ବିରଜାଙ୍କ ପୀଠରେ ଚାଲିଛି ନବଦିନାତ୍ମକ ପୂଜା, ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ରଥଟଣା
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ନବରାତ୍ରର ତୃତୀୟ ଦିନ, ମନ୍ତ୍ରଧ୍ୱନୀ ଓ ଚଣ୍ଡୀପାଠରେ କମ୍ପୁଛି ଝଙ୍କଡ଼ ପୀଠ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ସହରରେ ପଶିଲେ ୩ ହାତୀ, ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ମୃତ
  • ||

ସେପ୍ଟେମ୍ବରରେ ଏହି ରାଶିରେ ହେବ ବଡ଼ଧରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ, ମିଳିପାରେ ଶୁଭ ଖବର

12/09/2022 at 11:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୨।୦୯: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମସ୍ତ ଅନେକ ରାଶି ଉପରେ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଆଉ ୫ ଦିନ ପରେ, ସବୁଠାରୁ ବଡ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ୧୭ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୨ରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ  ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ କନ୍ୟା ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟ କନ୍ୟାରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ତେବେ କିଛି ରାଶି ଗୁଡିକ ଶୁଭ ହେବ ଏବଂ କିଛି ରାଶିର ଗୁଡିକ ଅଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଗୁଡିକ କିପରି ହେବ?

ମେଷ ରାଶି – ଆତ୍ମ-ସଂଯମ ରୁହ । ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି – ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରଚୁର ବଢିବ। ମନ ଖୁସି ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ । କର୍ମଚାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ । ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲାଯିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି – ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ଵ ବଢିପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି – ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବେ। ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟର ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସମ୍ମାନ ଆଣିବ ଏବଂ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି- ମନ ଖୁସି ରହିବ। ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ବୈବାହିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି – ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। କିନ୍ତୁ ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ ।

ତୁଳା ରାଶି – ମନ ଖୁସି ରହିବ । ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବଢିବ।  କିନ୍ତୁ ମନରେ ନକାରାତ୍ମକତାର ପ୍ରଭାବରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ । ପାରସ୍ପରିକ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହେବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବିଛା ରାଶି – ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ । ନିଜକୁ ସଂଯମ କର।  ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ । ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

ଧନୁ ରାଶି- ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ। ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ । ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି- ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ। କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମ-ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ। ଅନାବଶ୍ୟକ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- ମନ ଖୁସି ରହିବ।  ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମୀନ ରାଶି- ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ। ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟର ସୁଖ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସିମୟ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ। ଯେକୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

   Related Posts