oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ 5G ମୋବାଇଲ ସେବା, ପ୍ରଗତି ମଇଦାନରେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ଧିମା ରନ୍ ନେଇ ଆଉଟ୍ ହେଲେ ଶୁଭମନ : ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନା କଲେ ନେଟିଜେନ୍ସ

23/07/2022 at 12:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୭:  ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ବିପକ୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆରେ ଭାରତ ବିଜୟୀ ହୋଇଛି । ମ୍ୟାଚ୍ ଶେଷ ଓଭର ଯାଏଁ ଯାଇଥିଲା । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଭରପୁର ମନୋରଞ୍ଜନ ହୋଇଥିଲା । ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ଅଧିନାୟକ ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ଦମଦାର ୯୭ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ସେହିପରି ଶୁଭମନ ଗିଲ୍ ୬୪ ରନ୍ କରିଥିଲେ । ତେବେ ମ୍ୟାଚରେ ଶୁଭମନ ଯେପରି ଆଉଟ ହେଲେ ତାକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଓ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।  

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଶୁଭମନଙ୍କ କାଜୁଆଲ ଆପ୍ରୋଚ ପାଇଁ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । କାରଣ ରନ୍ ନେବା ବେଳେ ସେ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ଦଳର ୧୮ ତମ ଓଭରରେ ଶୁଭମନ ମିଡ୍ ଓ୍ୱିକେଟରେ ଏକ ସଟ୍ ଖେଳି ରନ୍ ନେଇଥିଲେ ।

ତେବେ ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ରନ୍ ପୂରଣ କରିନେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଶୁଭମନ ଓ୍ୱିକେଟରେ ପହଁଚିବାକୁ ବିଳମ୍ବ କରିଥିଲେ । କାରଣ ସେ ସେତେ ଜୋରରେ ଦୌଡି ନଥିଲେ । ଫଳରେ ଫିଲ୍ଡିଂ କରୁଥିବା ନିକୋଲସ ପୁରନ ସିଧା ଷ୍ଟମ୍ପକୁ ବଲ୍ ହିଟ୍ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଶୁଭମନ ଆଉଟ୍ ହୋଇଥିଲେ ।

ଶୁଭମନଙ୍କ ଏହି ଧିମା ରନିଂ ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । କେହି କେହି ୟୁଜର ଶୁଭମନଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର କହିଛନ୍ତି । ଆଉ କେହି ଭାରତ ପାଇଁ ଖେଳିଲେ ଅଧିକ ଫୋକସ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏପରି ଭାବେ ନେଟିଜେନ୍ସ ଶୁଭମନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱହିନତାକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ।

ଭାରତର ରୋମାଞ୍ଚକର ବିଜୟ

ମ୍ୟାଚରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରି ୩୦୮ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିଥିଲା ଭାରତ । ଓପନର ଶିଖର ଧାଓ୍ୱନ ୯୭ ରନର ଇନିଂସ ଖେଳିଥିଲେ । ଜବାବରେ ଓ୍ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ୩୦୫ ରନ୍ କରିଥିଲା । ଶେଷ ଓଭରରେ ହିଁ ମ୍ୟାଚର ଫଇସଲା ହୋଇଥିଲା ।

ଇଣ୍ଡିଜକୁ ଶେଷ ଓଭରରେ ବିଜୟ ପାଇଁ ୧୫ ରନ୍ ଦରକାର ଥିଲା । ଭାରତ ପକ୍ଷରୁ ମହମ୍ମଦ ସିରାଜ ବୋଲିଂ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ୩ ରନରେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିନେଇଥିଲା ।  

   Related Posts