ଦଣ୍ଡମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ : ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଛାତ୍ର ଆହତ

Published By : Prameya-News7 Bureau | February 22, 2020 IST

ନୂଆପଡା ୨୨/୨: ଦଣ୍ଡମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ । ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଛାତ୍ର ଆହତ । କେବଳ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ନୁହେଁ, ମାନସିକ ଭାବେ ବି ଅସୁସ୍ଥ ହେ।ଇପଡିଛି ପିଲାଟି । ଭୟରେ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ରାଜି ହେଉନି । ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଖବର ଆସିଛି ନୂଆପଡାରୁ ।

{"id":227693,"sizeSlug":"large"}

ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଛାତ୍ର ଗୁରୁତର ।ଦଣ୍ଡମୁକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଛାତ୍ରକୁ ଦଣ୍ଡ । ଏମିତି ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ଘଟିଛି ନୂଆପଡା ଜିଲ୍ଲା ଲଖନା ପଞ୍ଚାୟତ ବେଲମୁଣ୍ଡିଆ ପଡା ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ।ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ମାଡରେ ଅସୁସ୍ଥ ଛାତ୍ର ୩ ଦିନ ହସପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେବା ପରେ ଘରକୁ ଫେରିଛି । ଗତ ଶନିବାର ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ନଜାଣାଇ ପରିସ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ ଛାତ୍ର ଜଣକ। ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସାରଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ପିତ୍ତ ଚଢିଯାଇଥିଲା ।ଆଉ ଯେ।ଗେଶଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ଶିକ୍ଷକ । ସାରଙ୍କ ମାଡରେ ଅସୁସ୍ଥ ହେ।ଇପଡିଥିଲା ଯେ।ଗେଶ । ଗାଲ ଫୁଲିଯିବା ସହ ଜ୍ବର ହେ।ଇଯାଇଥିଲା । ଘର ଲେ।କ ତୁରନ୍ତ ତାକୁ ନୂଆପଡା ମୂଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ । ତେବେ ସୁସ୍ଥ ହେ।ଇ ଘରକୁ ଫେରିଛି ସତ କିନ୍ତୁ ସ୍କୁଲ ଯିବାକୁ ମଙ୍ଗୁନି ଯେ।ଗେଶ ।

{"id":227695,"sizeSlug":"large"}

ସେପଟେ ଘଟଣାରେ ତାଳି ପକାଇବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରିଛି ସ୍କୁଲ ଶିକ୍ଷକ କମିଟି । ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଡାକି କ୍ଷମା ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବା ସହ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନନେବାକୁ ଅନୁରେ।ଧ କରିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ତଦନ୍ତ କରିବା ସହ ଦୋଷୀ ବିରୁଦ୍ଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଇଓ ।

{"id":227696,"sizeSlug":"large"}

ପିଲାଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷିତ କରିବା ସହ ଉଜ୍ବଳ ଭବିଷ୍ୟତ କାମନା କରି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଦାୟିତ୍ବରେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଛାଡୁଛନ୍ତି ଅଭିଭାବକ । କିନ୍ତୁ ଏଭଳି କିଛି ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁଙ୍କ ଉପରେ ଭରଷା ତୁଟୁଛି । ଦେଖାଯାଉ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ବିରେ।ଧରେ କଣ ହେଉଛି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ? ଆଉ କେବ ସ୍କୁଲ ଫେରୁଛନ୍ତି ଯେ।ଗେଶ ?

{"id":227697,"sizeSlug":"large"}

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Rath Yatra

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.