oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାସ୍ତାକଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍‌, ଓଡିଶା ଗ୍ରାମ୍ୟବ୍ୟାଙ୍କର ମ୍ୟାନେଜର ମୃତ, ଗୁରୁତର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରୁ ସୂଚନା, ଧାମନଗର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହେଲା ଆଦର୍ଶ ଆଚରଣ ବିଧି
  • ||
  • ଅଗ୍ନିଶ୍ଵର ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ ପୂଜକ, ସିଂହଦ୍ୱାର ଥାନାରେ ଅଟକ ରଖିଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ଅରୁଣାଚଳ ପ୍ରଦେଶ: ତଓ୍ୱାଙ୍ଗରେ ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର କ୍ରାସ୍, ପାଇଲଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ଲୁଗା ଶୁଖାଇବା ହେଲା କାଳ, ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ଚାଲିଗଲା ତିନିଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ଭିଜୁଛି ସାରା ରାଜ୍ୟ, ଭଦ୍ରକରେ ରେକର୍ଡ ସଂଖ୍ୟକ ବର୍ଷା
  • ||
  • ବାରାମୁଲ୍ଲାରେ ଶୋପିଆନ୍‌ରେ ଏନକାଉଣ୍ଟର: ୩ ଆତଙ୍କବାଦୀ ନିପାତ, ମୁଲୁରେ କମ୍ୱିଂ ଜାରି
  • ||

ସାମାନ୍ୟ ମୋବାଇଲଟିଏ ପାଇଁ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ପୂର୍ବତନ ଛାତ୍ର, ଜାଣନ୍ତୁ ଛାତିଥରା ଏଇ ପୂରା ଘଟଣା

13/09/2019 at 5:15 PM

ସମ୍ବଲପୁର (ନୀଳାଚଳ ମହାପାତ୍ର) ୧୩|୯: ଘଟଣାର ୮ଦିନ ପରେ ଖୋଲିଲା ସମ୍ବଲପୁରରେ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କୁ ହତ୍ୟାର ଗୁମର । ମୋବାଇଲ୍‌ ପାଇଁ ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଛାତ୍ର ।  ପୋଲିସ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଗୁରୁଦିବସରେ ଯେଉଁଠି ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ନିଜ ନିଜ ଗୁରୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଉଥିଲେ, ସେଇ ଦିନରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ସାଧାରଣ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନଟିଏ ପାଇଁ ତା’ର ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।

୮ଦିନ ପରେ ଖୋଲିଲା ଅଧ୍ୟାପକ ହତ୍ୟାର ଗୁମର । ମୋବାଇଲ୍‌ ପାଇଁ ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ଛାତ୍ର । ସମ୍ବଲପୁର ମୁରା କଲେଜର ରାଜନୀତି ବିଜ୍ଞାନ ଅଧ୍ୟାପକ ହୃଦାନନ୍ଦ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣା ଉପରୁ ପରଦା ହଟାଇଛି ପୋଲିସ । ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ ହୋଇଛି ସାର୍‌ଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଛାତ୍ର ରାଜୁ ଓରଫ ଦୁଃଖନାଶନ ବାଗ୍‌ । ମୋବାଇଲ୍‌ ଲୁଟ୍‌ ଉଦେଶ୍ୟରେ ଗୁରୁଦିବସ ଦିନ ରାତିରେ ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ପୋଲିସ ନିକଟରେ ସ୍ବୀକାର କରିଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ।

ଏବେ ଟିକେ ଘଟଣାର ଫ୍ଲାସ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌କୁ ଯିବା । ମୁରା କଲେଜରେ ପ୍ଲସ୍‌ଟୁ ପଢ଼ିଥିବା ରାଜୁ ।  ହୃଦାନନ୍ଦ ସାର୍‌ଙ୍କ ଥିଲା ପ୍ରିୟ ଛାତ୍ର । ୨୦୧୮ରେ ପଢ଼ା ଛାଡ଼ି ରାଜୁ ଲଖନପୁରରେ ଥିବା କୋଇଲା ଖଣିରେ ଯାଇ କାମ କରୁଥିଲା । ନୂଆଁଖାଇ ପାଇଁ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ବେଳେ ଗଲା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୫ରେ ସାର୍‌ଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା ରାଜୁ । ଏକ ଇନସ୍ୟୁରାନ୍‌ ପଲିସି ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲା ।

ଏହା ପରେ ସେହି ଦିନ ରାତିରେ ଅଧ୍ୟାପକ ହୃଦାନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ରାଜୁର ଘରକୁ ଯାଇ ତା’ର ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ଇନସ୍ୟୁରାନ୍‌ସ୍‌ ପଲିସି ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ । ରାତି ୮ଟା ବେଳକୁ ଉଭୟ ଗୁରୁ ଶିଷ୍ୟ ଫେରିଥିଲେ ଅଧ୍ୟାପକ ରହୁଥିବା ମୁରା ହାଇସ୍କୁଲ ପରିସରରେ ଥିବା ଘରକୁ । ସାର୍‌ ଏକ ନୂଆ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌ ଆଣିଥିବାରୁ ସେଥିରେ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌, ହ୍ବାଟସ୍‌ ଆପ୍‌ ଲୋଡ଼ କରିବାକୁ ରାଜୁକୁ କହିଥିଲେ ।

ନୂଆ ମୋବାଇଲ୍‌ ଦେଖି ରାଜୁର ଲୋଭ ହୋଇଥିଲା । ଆଉ ଅଧ୍ୟାପକ ଖାଇବାକୁ ବସିଥିବା ବେଳେ କରେଣ୍ଟ ନଥିବାର ସୁଯୋଗ ନେଇ ରାଜୁ,  ସାର୍‌ଙ୍କ ପଛପଟୁ ମୁଣ୍ଡକୁ ଠେଙ୍ଗାରେ ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା । ପରେ ହିଟର ଉପରେ ସାର୍‌ଙ୍କ ଗୋଡ଼କୁ ରଖି ବାହାରପଟୁ ତାଲା ପକାଇ ପଳାଇଯାଇଥିଲା । ଯିବା ବେଳେ ସାଥୀରେ ନୂଆ ମୋବାଇଲ୍‌ ସହ ବାକ୍ସରେ ଥିବା ୪୦ହଜାର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଇଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଅଧ୍ୟାପକଙ୍କ ମୋବାଇଲକୁ ଟ୍ରାକ୍‌ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ସହ ତାକୁ ଆଜି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ଗୁରୁଦିବସରେ ଯେଉଁଠି ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଗୁରୁଙ୍କୁ ପୂଜା କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଉଥିଲେ, ସେଇ ଦିନରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ସାଧାରଣ ମୋବାଇଲ୍‌ ପାଇଁ ତା’ର ଗୁରୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ସାଧାରଣରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି ।  

   Related Posts